ZMI wprowadza do sprzedaży własną ładowarkę samochodową Qi o mocy 20W

ZMI CAR 20W 3

Jeżeli posiadasz smartfon Xiaomi Mi 9 i samochód to polecam zakup ładowarki samochodowej która w pełni wykorzysta potencjał flagowca Xiaomi, czyli ładowanie indukcyjne mocą 20W. Dotychczas tak mocna ładowarka bezprzewodowa dostępna była jedynie z logiem Mi, posiadam ją od kilku miesięcy i jak najbardziej polecam.

Jeżeli nie chcesz produktu stricte Xiaomi, to marka ZMI zaprezentowała alternatywny produkt który również obsługuje moc 20W. Ładowarka ZMI jest kompatybilna z wszystkimi smartfonami obsługującymi ładowanie bezprzewodowe, lecz tylko Mi 9 jest w stanie ładować się mocą 20W.

Produkt ZMI posiada dwa uchwyty po bokach wykonane z cynku które zaciskają się gdy wkładamy smartfon od góry. U dołu znajduje się stopka która podtrzymuje smartfon i gniazdo micro USB do zasilenia „bezprzewodowej” podstawi ładującej. Dołączony do zestawu zasilacz do gniazdka od zapalniczki 12V należy wpiąć do ładowarki Qi umieszczonej w nawiewie, właśnie poprzez gniazdo micro USB.

Ładowarka samochodowa ZMI 20W jest już dostępna na Banggood.com. Jeżeli chcesz kupić to wpisz kupon rabatowy „Bgzmiqiw”, zawsze trochę taniej! 🙂

Mi bardziej podoba się konstrukcja którą stworzyło Xiaomi i rozsuwanie na boki trzymaczy gdy zbliżamy telefon, lecz szczerze muszę przyznać że dzieło ZMI wydaje się bardziej praktyczne. Łatwiej wsunąć smartfon od góry, niż czołowo. Nie trzeba patrzeć czy dobrze wkładamy.

Ładowarka QI 20W Xiaomi
Scroll To Top