Now Reading
Xiaomi Mi Pad 4 dostrzeżony w kodzie żródłowym

Xiaomi Mi pad 4

Informacje o kolejnej generacji tabletu od Xiaomi Mi Pad 4 pojawiły się w kodzie źródłowym oficjalne strony internetowej Chińskiego giganta. W przyszłym miesiącu ma zostać zaprezentowany na oficjalnej konferencji Xiaomi Mi Max 3, plotki donoszą że podczas tej samej imprezy pokazany zostanie Redmi 6 Pro i właśnie Mi Pad 4.

Xiaomi Mi Pad 4

Xiaomi już w zeszłym roku poinformowało, że nie zamierza rezygnować z rynku tabletów. Pomimo widocznego spadku sprzedaży duży urządzeń dotykowych, dlatego bardzo prawdopodobne, że urządzenie M1806D9W to kolejna generacji tabletu z logiem Mi. W tabeli poniżej widać certyfikat nadany nowemu produktowi przez China Compulsory Certification (3C).

Xiaomi Mi Pad 4 3c

Poza informacją z jakim produktem mamy do czynienia, w tabeli widać również informację o napięciu i prądzie ładowania. Napięcie stałe 5V i prąd 2A, dla mnie słabo wolałbym Quick Charge 3.0, a najlepiej 4.0.

See Also
Xiaomi AI English Teacher

Zapis o nowym tablecie Xiaomi znajduje się również w bazie CMIIT. Z tabeli widać na jakich częstotliwościach Wifi będzie działał tablet  5,8 GHz / 2,4 GHz. Nie ma żadnej informacji związanej z modułem 3G, dlatego bardzo prawdopodobne, że Mi Pad 4 tak samo jak poprzednik będzie posiadał tylko wersje Wi-Fi. Nie będzie slotu na kartę SIM.

M1806D9W-CMIIT mi pad 4

Dwa miesiące temu wyciekły plotki, że nowy tablet ma posiadać baterię 6000mAh, o 600mAh gorszą od Mi Pad 3. Mózgiem ma być procesor Snapdragon 660, również w tym przypadku wolałbym bardziej topowy procesor. Jeżeli plotki na temat procesora się sprawdzą to żałuję, że Xiaomi nie obrało takie kursu jak Apple w przypadku tabletów. Chciałbym tablet z mocnymi „bebechami” i większym ekranem, najlepiej około 12 cali. A Xiaomi zaoferuje malutki i słaby, cóż dobrze że chociaż w końcu będzie Snapdragon który jest wspierany przez Xiaomi.eu. Będzie to pierwszy tablet od Xiaomi z procesorem firmy Qualcomm

Scroll To Top