Amazon Video Prime w ofercie operatora komórkowego T-Mobile

Amazfon Prime Video X-ray

Na polskim rynku usług stremowania treści wideo prym widzie Netflix. Usługa stworzona przez Reed Hastings’a i Marca Randolph’a w ciągu ostatnich miesięcy bardzo intensywnie rozwija się w Kraju nad Wisłą, dostępnych jest coraz więcej polskich treści. Drugi amerykański gigant, Amazon Video Prime również postanawia zawojować polski rynek i nawiązał współpracę z operatorem komórkowym, siecią T-Mobile.

Amazon Prime Video

Od października, zarówno nowi jak i obecni użytkownicy będą mogli subskrybować usługę Amazon Video Prime i płacić za nią w ramach rachunku za usługę telekomunikacyjną T-Mobile. W okresie promocyjnym cena za miesięczny dostęp do Amazon Video Prime wynosi 13 PLN, po zakończeniu promocji koszt dostępu wzrośnie do 26 PLN.

Osobiście dotychczas nie trafiłem na żadną reklamą oferty streamingowej Amazonu w „polskim internecie”. Spotkałem się jednak z pozytywną opinią osób które już wykupiły usługę, według których wartość merytoryczna treści przewyższa produkcję Netflix’a. Jeżeli jesteś ciekawy co oferuje internetowa wypożyczalnie wideo od Jeff Bezos’a to aktualnie trwa promocja i 7 dni testowe jest za darmo.

W usłudze Amazon Video Prime najbardziej podoba mi się X-Ray, funkcja która prześwietla wszystkich aktorów występujących w oglądanej przez nas produkcji. Oglądając film na smartfonie lub tablecie w lewym górnym rogu widzimy opcję X-Ray, po naciśnięciu otrzymujemy informację o aktorach występujących w danej scenie. Możemy sprawdzić filmy w których występował, zdjęcia z różnych produkcji oraz inny fragment w aktualnie oglądanym przez nas filmie z jego udziałem.

Scroll To Top