Xiaomi Mi TV 4S 65″ wkracza do Polski – wciąż bez Mi Home

Mi TV 4S 65__11

W Polskiej ofercie telewizorów Xiaomi zaczynają pojawiać się coraz sensowniejsze propozycje. Dzisiaj do oficjalnej sprzedaży trafił Mi TV 4S 65”. Fajnie, jest duży ekran, jednak wciąż brakuje im jednego — aplikacji Mi Home. Większej integracji z ekosystemem Xiaomi Smart Home.

Dotychczas w Polsce dostępny były modele o przekątnej ekranu 32”, 43” i 55”. Za dwa dni, tj. 31 lipca będzie można składać zamówienia na telewizor o przekątnej ekranu 65 cali. Za 2999 złotych otrzymujemy telewizor z rozdzielczością 4K, HDR10+ i Android TV 9.0. Pilot komunikuje się z telewizorem poprzez Bluetooth i posiada wbudowany mikrofon, dzięki czemu można komunikować się z Asystentem Google. Jest to ta sama konstrukcja co Mi TV 4S 43″ który niedawno testowałem.

Reklama
Mi TV 4S 65

Szukasz dużego i dobrego telewizora do 3 tys. PLN? Mi TV 4S 65” będzie dobrym wyborem, jakość wykonania jest na wysokim poziomie. Jeżeli jednak chcesz wymienić telewizor, bo masz odkurzacz, oczyszczacz powietrza Xiaomi i liczysz na wzajemną integrację, to nie. Niestety w globalnych telewizorach Xiaomi jeszcze nie ma MIUI TV.

JeżelJeżeli nie miałbym TV, to kupiłbym produkt Philips, bo Ambilight lub Xiaomi, bo bardzo dobry stosunek jakości do ceny. A w przyszłości może pojawić się aktualizacja który wprowadzi upragnioną aplikację Mi Home.

Advertisements