Xiaomi aktualizuje aplikację Mi Home, od teraz wspiera żarówki IKEA

Xiaomi aktualizuje aplikację Mi Home

W drugiej połowie 2018 roku Xiaomi ogłosiło nawiązanie współpracy ze szwedzką firmą IKEA. Obie firmy posiadają jedną wspólną cechę i z niej słyną. Oferują dobre produkty za relatywnie niską cenę. Nowa współpraca ma przynieść klientom automatykę domową w niskiej cenie, lecz zapewne trochę drożej niż hot-dogi.

Xiaomi aktualizuje aplikację Mi Home

Xiaomi aktualizuje aplikację Mi Home, od teraz wspiera żarówki IKEA

Możliwość aktualizacji Mi Home do wersji 4.11.0  pojawiła się na moim iPhonie już dwa dni temu. Dlaczego wspominam o iPhonie? Bo dzięki integracji Mi Home z Siri, nowymi żarówkami będziemy mogli sterować za pomocą głosu! Nowe źródła światła dostępne są tylko dla osób które mają wybrany w aplikacji Mi Home region Mainland China. Jeżeli korzystasz z Europy lub Singapuru nie będą widoczne.

Reklama

Do sprzedaży trafi 5 rodzajów żarówek, na trzy najpopularniejsze gwinty. Duży E27, mały E14 oraz do oczek w suficie/lamp trzonek GU-10. Nie wiadomo czy nowe żarówki będą sprzedawana poza terytorium Chin, udostępnienie żarówek tylko w regionie Mainland China niestety sugeruje że nie…

Nie zapominajmy, że są to pierwszy produkty współpracy Xiaomi i IKEA, mam nadzieję że przetrą szlaki i niedługo zobaczymy w każdym sklepie szwedzkiej marki nowe żarówki.

Advertisements