Nareszcie duży telewizor Xiaomi jest dostępny w Europie!

Mi TV 4S 65

Kilka dni temu Redmi zaprezentowało ogromny, 98 calowy telewizor 4K, niestety dostępny jest jedynie w Chinach. Szkoda ponieważ telewizor jest w rewelacyjnej cenie jak na tak ogromną wielkość. Zejdźmy jednak na europejską ziemię.

Wczoraj odbyła się europejska premiera Mi 10 i poza smartfonem do Europy trafił kolejny telewizor z logiem Xiaomi – Mi TV 4S 65„. Jest to największy telewizor Xiaomi jaki można kupić w Europie, a dokładnie w Hiszpanii.

Mi TV 4S posiada ekran o przekątnej 65 cali w jakość 4K z HDR 10+. Za doznania audio odpowiedzialne są dwa głośniki o mocy 10W. Xiaomi stawia na jakość, obudowa została wykonana z metalu. Nie będzie trzeszczące plastiku podczas przenoszenia telewizora. Pilot łączy się przez Bluetooth i posiada funkcję sterowania głosowego.

Reklama

System operacyjny to Android 9.0 Pie. Z tyłu znajdują się 3 gniazda HDMI oraz 3 gniazda USB. Łączność bezprzewodowa to Wi-Fi 2,4GHz lub 5 GHz oraz Bluetooth. Za moc obliczeniową odpowiedzialny jest procesor Mediatek z 2 GB pamięci RAM i 8 GB pamięci masowej.

Mi TV 4S 65″ będzie dostępny w Hiszpanii na oficjalnie stronie Xiaomi, w sklepach Mi Store oraz w MediaMarkt za 549 euro. A co z Polską? We wtorek Xiaomi Polska zapowiedziało prezentację nowych produktów. Zobaczymy na pewno flagowca Mi 10 oraz jakiś telewizor. Nie wiadomo jeszcze który model zostanie wprowadzony do sprzedaży na terenie polski, chciałbym aby był to ten sam co w Hiszpanii, czyli Mi TV 4S 65″.

Advertisements