Redmi zaprezentowało ogromny, bo aż 98 calowy telewizor 4K!

Redmi TV MAx 98

Rok temu marka Redmi zaprezentowała swój pierwszy Redmi TV. Dzisiaj przy okazji prezentacji flagowego smartfonu Redmi K30 Pro, pokazany światu został zdecydowanie ciekawszy produkt, Redmi TV Max – telewizor o przekątnej 98 cali! Owszem są już takie telewizory, są nawet większe.. ale nie za jedyne 12 000 PLN!

Redmi TV MAx 98

Redmi TV Max posiada wykonane z stopu aluminium cienkie ramki wokół ekranu. Imponujących rozmiarów ekran 4K LCD o przekątnej 98 cali oferuje gamę kolorów 85% NTSC. Urządzenie posiada wbudowany Smart TV którym zarządza 4-rdzeniowy procesor wykonany w technologi 12 nm. Redmi TV Max posiada 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej. System operacyjny to AndroidTV, lecz niestety z nakładka PatchWall – jest ona we wszystkich telewizorach Xiaomi/Redmi dedykowanych na rynek chiński. Z plusów to jest obsługa Mi Home, a jeżeli chodzi o minus to jest w języku chińskim…

Telewizor posiada 3 gniazda HDMi, 2x USB, AV, S/PDFID. W kwestii łączności bezprzewodowej do dyspozycji jest Bluetooth w wersji 4.2 oraz Wi-Fi 802.11ac.

Reklama
Redmi TV MAx 98

Redmi TV Max został wyceniony w Chinach na 19 999 juanów, czyli $2883, czyli niespełna 12 000 PLN!

Jest jeszcze jeden mały szczegół o którym przekonałbym się najprawdopodobniej stojąc przed drzwiami. Xiaomi na swojej stronie poleca aby przed zakupem sprawdzić wielkość drzwi/klatki schodowej, czy da rade go wnieść.

Advertisements