Now Reading
[KONKURS] Mi Band 3, Mi VR Standalone oraz Mi TV 75 cali

konferencja xiaomi

Zapewne większość osób już czytała o nowym flagowcu Xiaomi Mi 8 dlatego skupię się dzisiaj na trzech innych produktach. Nowej wersji najbardziej popularnej na świecie fit opasce Xiaomi Mi Band 3, goglach do wirtualnej rzeczywistości oraz największym telewizorze w ofercie Xiaomi o przekątnej 75 cali.  Jeżeli nie jesteś Mi-świrem to mogłeś przeoczyć owe nowości, dzisiaj świat żyje głównie nowym flagowcem Mi 8 i dymisją Zidana z Realu Madryt.

Zacznę od opaski Xiaomi Mi Band 3

W porównaniu do swojego poprzednika, nowa edycja opaski posiada większy wyświetlacz. Druga generacja posiadała ekran o przekątnej 0,42 cala , trójka została wyposażona w 0,78 cala. Również został wykonany w technologii OLED, lecz rozdzielczość uległa zmianie, wynosi 128 × 80 pikseli. W kwestii łączność wspiera teraz Bluetooth 4.2 i NFC czyli płatności zbliżeniowe. Jednak nie jest tak kolorowo, płacić będzie można tylko przy użyciu MiPay – chiński odpowiednik Android Pay/Apple Pay – niestety nie działa w Polsce.

xiaomi mi band 3

Poza śledzeniem aktywności i snu Mi Band 3 oferuje możliwość przeglądania wiadomości, powiadomień, prognozy pogody, budzika. Do wyboru będą tym razem trzy warianty kolorystyczne: niebieski, czarny i czerwony.

Xiaomi Mi band 3

Większy wyświetlacz to większe zużycie baterii. Xiaomi powiększyło akumulator do 110 mAh, zapewniają że wytrzyma do 20 dni. Tak samo jak poprzednik Mi Band 3 został wyposażony w pulsometr. Dostępne będą dwie wersje, pierwsza od 5 czerwca. Pozbawiona jedynie modułu NFC, który jest dla nas, mieszkańców Polski bezużyteczny. Cena została ustalona na 169 juanów, czyli +- $26. Teoretycznie lepsza wersja z modułem NFC trafi do sprzedaży dopiero we września, lecz będzie o $4 droższa.

Na koniec wpisu mała niespodzianka związana z Mi Band 3.

Xiaomi Mi TV4

Mi TV 75

Od dawna poluje na telewizor Xiaomi 65 cali i bezprzewodowe kino domowe, jednak żadnego z tych produktów nie wysyłają do Polski w przystępnej cenie, szkoda. Nowy telewizor Xiaomi posiada największy dotychczas, 75 calowy ekran, mimo to jest dość cienki 11,4 mm. Umożliwia oglądanie filmów i zdjęć w 4K HDR. Mózgiem jest czterordzeniowy procesor o taktowaniu 1,8Ghz. Pamięć masowa wynosi 32GB, a operacyjna 2GB. Dźwięk wspierany jest przez technologię Dolbye DTS-HD. Posiada moduł Bluetooth, WiFi lecz i tak używałbym Xiaomi TV Box z czystym androidem. System Mi TV dla mieszkańców Europy jest bezużyteczny, tak samo jak wbudowany w telewizor asystent głosowy Xiaomi.

Telewizor Xiaomi 75 cali

See Also

Najlepszy w nowym telewizorze Xiaomi jest stosunek wielkości do ceny, za 5200zł mieszkańcy Chin mogą nabyć drogą kupna 75 cali w 4K!

Xiaomi Mi VR Standalone

Mi VR Standalone to gogle wirtualnej rzeczywistości opracowane we współpracy z firmą Oculus. Całość jest autonomiczna, nie wymaga użycia smartfona. Wyświetla obraz w  rozdzielczość 2K. Mózgiem jest procesor znany z flagowych smartfonów Snapdragon 821. Ponadto posiada wbudowane głośniki i gniazdo słuchawkowe. Cena za wersję 32GB wynosi 1499 juanów czyli $234. Bardziej pojemna wersja 64GB to koszt 1799 juanów, $280.

Xiaomi Mi VR Standalone

Konkurs do wygrania dwie opaski Xiaomi Mi Band 3

Zasady konkursu są bardzo proste, wystarczy:

  1. Polubić fanpage na Facebooku PokolenieSmart oraz Deals.PokolenieSmart
  2. Napisać odpowiedź w tym wpisie na pytanie – Co opaska Mi Band zmieniła w Twoim życiu?

Konkurs trwa do 13 czerwca bieżącego roku.  Nagrodzę dwie osoby opaską Mi Band 3 których odpowiedzi spodobają mi się najbardziej. Konkurs jest tylko dla osób mieszkających na terytorium Polski.

Scroll To Top