Now Reading
Premiera Xiaomi Mi Band 4 jeszcze w tym roku. Do sieci trafiają wycieki i plotki dotyczące nowej wersji

Premiera Xiaomi Mi Band 4 jeszcze w tym roku. Do sieci trafiają wycieki i plotki dotyczące nowej wersji

Ponad miesiąc temu otrzymaliśmy informację, że opaska Xiaomi Mi Band 4 zadebiutuje w 2019 roku. Teraz docierają kolejne przecieki, serwis Droid Shout odnalazł w bazie tajwańskiej Krajowej Komisji Komunikacji informacje o następny Xiaomi MI Band 3, czyli Mi Band 4:

Do sieci trafił domniemany Mi Band 4 o nazwie kodowej XMSH07HM. W końcu nowa wersja posiadałby przeprojektowany tył, a co za tym idzie ładowarkę. Styki do ładowania widocznie na zdjęciach znajdują się na plecach, a tak jak było w poprzednich generacjach z boku. Ekran niewiele się zmienił w porównaniu do trójki, lecz do niego nie miałem większych zastrzeżeń. To co Xiaomi mogłoby poprawić to właśnie zmiana styku ładowania i umożliwienie ładowania Mi Band 4 bez wyciągania środka z sylikonowej opaski.

Nowa generacja również ma posiadać dwie wersje: Mi Band 4 i Mi Band 4 NFC i niestety najprawdopodobniej NFC ponownie będzie użyteczne tylko w Państwie Środka.

Kolorowy ekran? Oby nie

Niektóre plotki informują, że nowa generacja opaski ma posiadać kolorowy wyświetlacz znany z innych opasek Amazfit i np. Xiaomi Mijia Hey. Mam nadzieję, że tak się nie stanie. Według mnie dłuższy czas pracy na jednym ładowaniu jest zdecydowanie ważniejszy niż kolory wyświetlacz w takim urządzeniu.

Scroll To Top