Opaska Xiaomi Mi Band 4C już w Europie i kosztuje tylko 90 PLN

Xiaomi Mi Band 4C
Reklama

Na początku lipca pisałem o globalnym debiucie opaski Xiaomi Mi Band 4C, czyli klona Redmi Banda. Opaska zadebiutowała 6 lipca w Malezji, po niespełna trzech tygodniach produkt trafił na Starym Kontynent, a dokładnie do Hiszpanii. Xiaomi Mi Band 4C w Europie został wyceniony na 19,99 euro.

Redmi Band

Ekran o przekątnej 1,08 cala oferuje rozdzielczości 128 x 220 pikseli. Do wyboru jest 70 różnych tarcz, aby spersonalizować wygląd pod siebie. Opaska jest w stanie rejestrować 5 rodzajów aktywności fizycznej: bieganie na dworze, bieg na bieżni, jazda na rowerze, szybki marsza i ćwiczenia. Urządzenie całodobowo monitoruje tętno, a w nocy monitoruje sen.

Czy jest NFC? Nie, chociaż jego chiński odpowiednik – Redmi Band posiada NFC. Redmi wykastrowało tę funkcją z wersji globalnej, tak samo jak Xiaomi pozbyło się NFC w globalnej wersji Mi Band 5.

Reklama
Redmi Band

To co podoba mi się w opasce to sposób ładowania, wystarczy odpiąć jedną stronę sylikonowego paska który skrywa wtyczkę USB. Następnie włożyć Xiaomi Mi Banda 4C do dowolnej ładowarki o napięciu 5V. Wbudowany akumulator ma pojemność 130 mAh i wystarczy na 13 dni na jednym ładowaniu. Czas ładowania od 0 do 100% to niecałe dwie godziny.

Xiaomi Mi Band 4C dostępny jest w czterech kolorach sylikonowych pasków: czerwony, zgniła zieleń, granatowy i czarny. Opaska dostępna jest w Amazon.es. Niedługo powinna zadebiutować również w Polsce, jak Xiaomi Polska przestanie promować Mi Band 5, który jest pod każdym względem lepszy od Mi Band 4C.

Advertisements