Mi Band 4 oficjalnie z językiem polskim!

Xiaomi Mi Band 4 język polski

Dziś, tj. 1 sierpnia 2019 roku, Xiaomi udostępniło aktualizację oprogramowania dla najnowszej opaski Mi Band 4. Nowa wersja oprogramowania układowego dodaje obsługę języka polskiego!

Mi Band 4 z językiem polskim

Najnowsza wersja oprogramowania ma numer 1.0.5.55 i jest dostępna z poziomu aplikacji Mi Fit. Gorąco zachęcamy do instalowania i testowania „jeszcze ciepłej” aktualizacji.

Uaktualnienie do języka polskiego ma związek z polską premierą samej opaski Mi Band 4. Od dzisiaj jest ona oficjalnie dostępna w polskich sklepach w sugerowanej cenie 149zł.

Reklama

My czekaliśmy z niecierpliwością na dodanie obsługi języka polskiego. Jakie są wasze wrażenia po aktualizacji? Piszcie w komentarzach 🙂

Twój Xiaomi Mi Band 4 nie zaktualizował się automatycznie do polskiego interfejsu? Czekaj..

Aktualizacja udostępniania jest stopniowo, niektórzy mają, a inni nie. Ja od rana sprawdzałem na iPhonie aplikacje Mi Fit i czekałem na język polski. Cały dzień prób i wciąż krzaki. Dzisiaj rano po uruchomieniu aplikacji Mi Fit i synchronizacji opaski z aplikacją nastąpiło automatyczne wgranie polskiego interfejsu. Także jeżeli Twoja opaska nie ma jeszcze aktualizacji to po prostu czekaj, lada moment i Twoja opaska zostanie zaktualizowana.

Advertisements