Kolejna aktualizacja do opaski Mi Band 3 ułatwi przywracanie ustawień fabrycznych

Kolejna aktualizacja do opaski Mi Band 3

Huami rozpoczęło wdrażanie aktualizacji do najpopularniejszej opaski śledzącej aktywność na świecie, mowa o Xiaomi Mi Band 3. Od teraz nie będzie problemu z przywracaniem ustawień fabrycznych, szybko i łatwo będzie można wyzerować opaskę Mi Band.

Kolejna aktualizacja do opaski Mi Band 3

Reklama

Kolejna aktualizacja do opaski Mi Band 3 ułatwi przywracanie ustawień fabrycznych

Posiadacze opasek Mi Band narzekali na problem z rozłączeniem opaski od smartfona. W przypadku Mi Band 2 nie dało się rozparować telefonu i opaski bez posiadania telefonu. Przykładowo jeżeli straciliśmy telefon, zespuł się to nie mogliśmy powiązać opaski z nowym telefonem ponieważ opaska nie była widoczna. Teraz to się zmieni i dobrze, że Xiaomi postanowiło rozwiązać ten problem. Po zaktualizowaniu opaski do najnowszej wersji V2.2.0.42, ustawienia fabryczne będzie można przeprowadzić z poziomu opaski. Wystarczy wybrać odpowiednią opcję w przesuwanym menu. Nie trzeba sięgać po telefon.

Aktualizacja oprogramowania opaski Mi Band 3 uruchomi się automatycznie gdy włączysz aplikację  Mi Fit na smartfonie. Od paru dni dostępna jest również aplikacja w sklepie Play oferująca integrację opaski Mi Band 3 z mapami Google!

Advertisements