Xiaomi Mi Band 3 rozpakowanie

Xiaomi Mi Band 3

Po prawie miesiącu od prezentacji opaska Xiaomi Mi Band 3 dotarła i do mnie. Tak samo jak w poprzednich generacjach opaski, tak samo Xiaomi Mi Band 3 również posiada oddzielną elektronikę i opaskę. Dzięki czemu można opaskę łatwo wymienić w razie uszkodzenia lub zmienić jej kolor. Najnowsza generacja, pierwszy raz w historia opasek Mi Band wprowadza oficjalnie inne kolory poza czarnym. Wczoraj Xiaomi wprowadziło do sprzedaży opaski w kolorze granatowym oraz czerwonym. Największą zmianą w nowej generacji względem dwójki jest zdecydowanie większy, dotykowy ekran. Wprowadzono również wodoszczelność do 50m pod wodą.

Xiaomi Mi Band 3 rozpakowanie

Xiaomi Mi Band 3

Xiaomi Mi Band 3

Dostarczany jest w przezroczystym pudełku, to całkowita zmiana względem dwójki, która posiadała w pełni tekturowe, zamknięte opakowanie. Takim krokiem Xiaomi chce od razu pokazać potencjalnym klientom jak bardzo zmieniła się opaska. Z tyłu pudełka znajduje się specyfikacja.

Xiaomi Mi Band 3

Gdy wyciągniemy opaskę z pudełka widzimy pozostałe akcesoria jakie producent dodał do zestawu. Jest jeszcze pasek, instrukcja obsługi w języku chińskim i przewód do ładowania.

Xiaomi Mi Band 3

Xiaomi Mi Band 3

Reklama

Xiaomi Mi Band 3

Xiaomi Mi Band 3

Xiaomi Mi Band 3

Pierwsze wrażenia

Mi Band 3 działa świetnie, kontrola na małym ekranie za pomocą gestów sprawdza się bardzo dobrze. Miło zobaczyć więcej informacji na wyświetlaczu. Można przeczytać krótką treść SMSa, nie ma również żadnego problemu aby sprawdzić prognozę pogody na najbliższe dwa dni.

Xiaomi MI Band 3

Xiaomi Mi Band 3 możesz kupić w sklepie Gearbest.com lub Banggood.com

Advertisements