Banggood sprzedaje telewizory Xiaomi Mi TV w wersji międzynarodowej z darmową wysyłką

XIaomi MI TV 55

Wczoraj w mediach społecznościowych opublikowałem jakże dobrą nowinę dla fanów Xiaomi. Jeden z większych chińskich sklepów internetowych który oferuje wysyłkę do Europy wprowadził do sprzedaży telewizory Xiaomi, i to wersji międzynarodowej z Android TV na pokładzie!

Banggood wprowadził do sprzedaży Mi TV w dwóch rozmiarach 32″ oraz 55″. Oba modele posiadają system operacyjny Android TV i wspierają Wi-Fi w dwóch częstotliwościach 2,4 GHz oraz 5 GHz. Są to te same modele które Xiaomi sprzedaje oficjalnie w sklepach detalicznych w Rosji.

Xiaomi Mi TV 32″

Xiaomi Mi TV w wersji

Xiaomi Mi TV 32″ posiada ekran o rozdzielczość HD 1366 x 768 pikseli. Czas reakcji matrycy to 8,5 ms, a częstotliwość odświeżania wynosi 60 Hz. Telewizor cechuje się niskim poborem prądu, podczas pracy pobór to tylko 50W. Mózgiem telewizora jest procesor CA53, jest to czterordzeniowy układ scalony wspierany przez układ graficzny Mali 470. Xiaomi umieściło wewnątrz 1 GB pamięci RAM oraz 8 GB pamięci masowej. Telewizor posiada trzy porty HDMI, dwa gniazda USB i jedno RJ-45. W kwestii audio z tyłu obudowy znajdują się dwa głośniki o mocy 5W wspierające Dolby Audio/DTS.

Reklama

W Rosji telewizor został wyceniony na $183, sklep Banggood sprzedaje Mi TV 32″ za $236. W tej cenie otrzymujemy darmową wysyłkę z Chin.

Xiaomi Mi TV 55″ 4K UHD

Xiaomi Mi TV w wersji międzynarodowej

Większy model posiada ekran 4K o rozdzielczości 3840 x 2160 pikseli HDR. Częstotliwość odświeżania jest taka sama jak w mniejszym bracie, czyli 60 Hz. Wewnątrz znajduje się procesor CA55 wspierany przez układ graficzny Mali 470. Model 55″ posiada 2 GB pamięci RAM oraz 8 GB pamięci masowej. W kwestii gniazd również jest lepiej, z tyłu obudowy znajdują się 3x HDMI oraz 3x USB. System Audio jest mocniejszy za sprawą dwóch głośników, każdy z nich generuje moc 10W. W modelu 32″ są dwa głośniki 5W.

W Rosji model 55″ został wyceniony na $521. Sklep Banggood sprzedaję za $549.99 i w tej cenie również otrzymujemy darmową wysyłkę z Chin do Europy. Wysyłka telewizora z Chin do Polski za $30 to według mnie dobra oferta 🙂

Advertisements