Selfie Stick Xiaomi. Tripod idealny do wideorozmów.

xiaomi selfie stick

Selfie Stick Xiaomi

Na wyjazdach coraz częściej zamiast poprosić kogoś o zrobienie zdjęcia, używamy selfie sticka. Xiaomi wypuściło na rynek drugi model swojego uchwytu. Tym razem selfie stick sprawdzi się również w domowym zaciszu.

Selfie Stick Xiaomi wykonany jest z aluminium oraz gumowanego plastiku. Stópki, miejsce gdzie umieszczamy pilota oraz miejsce przeznaczone na smartfona jest wykonane z miękkiego plastiku, „gumowanego”. Posiadam selfie stick firmy BlitzWolf oraz najtańszy statyw na aparat z allegro  i miejsce gdzie umieszczamy smartfona posiada chropowate wytłoczenia z twardego plastiku, dlatego moja Mi5 posiada teraz obtarcia na bokach obudowy, materiał zastosowany w tripodzie od Xiaomi zapewnie dobry uchwyt i spokój, że smartfon pozostanie w idealnym stanie.  Uchwyt jest przystosowany tylko do smartfonów, kamery sportowej nie da się zamontować. Selfie stick jest obracany o 360stopnii, rozciągnąć uchwyt na smartfona możemy od 56 do 89mm.

Xiaomi tripod Selfie Stick Xiaomi Tripod Xiaomi

Do dyspozycji otrzymujemy pilota który komunikuje się z naszym smartfonem poprzez Bluetooth, urządzenie pojawi się w ustawieniach Bluetooth pod nazwą „XMZPG”. Pilot ma jeden przycisk. Posiada baterie o pojemności 60mAh, którą możemy naładować poprzez port MicroUSB. W zestawie brak przewodu.

Reklama

Selfie Stick Xiaomi

Złożony selfie stick posiada bardzo kompaktowe rozmiary, jedynie 19cm. Bez problemy zmieści się w damskiej torebce lub kieszeni kurtki. Waga zaledwie 152g.

Selfie Stick Xiaomi xiaomi selfie stick

Bardzo ciekawą możliwością jest rozłożenie nóżek, idealnie sprawdzi się podczas wideorozmów na Skype, FaceTime czy każdej innej platformie z jakie korzystacie. Uchwyt jest stabilny nie ma zagrożenia, że się przewróci.

xiaomi selfie stick

Warto?

Jeśli szukasz selfie sticka sprzęt od Xiaomi będzie bardzo dobrym wyborem. Cena nie jest wygórowana, obecnie jest w promocji w sklepie Gearbest.com kosztuje $18.99, za cenne 76zł nie znajdziesz lepszego uchwytu do selfie oraz statywu. Urządzenie nie posiada żadnych śrub, aby dokręcić regulowane elementy. Wszystko jest tak dobrze spasowane, nie ma strachu że uchwyt zacznie się obracać pod ciężarem telefonu.

Advertisements