Xiaomi Mi Mix 4 zostanie zaprezentowany w przyszłym miesiącu? *plotki*

Xiaomi Mi Mix 4

Przed oficjalną prezentacją urządzeń renomowanych producentów do sieci trafia wiele wycieków i plotek. Podobnie było w przypadku urządzenia zaprezentowanego wczoraj, mianowicie futurystycznego Mi Mix Alpha. Czasami urządzenie występowało pod nazwą Mi Mix 4, a czasami pod Alpha. Dzisiaj do sieci trafiły kolejne plotki które informują o możliwej prezentacji „prawdziwego” Mi Mix 4 już w przyszłym miesiącu.

Zgodnie z przeciekami Mi Mix 4 ma posiadać ten sam obiektyw głównym w jaki wyposażony jest Mi Mix Alpha, czyli 108 Mpix od marki Samsung. Jeżeli tak się stanie, to będzie to pierwszy smartfon na świecie w globalnej sprzedaży z aparatem przekraczającym 100 MP. Mi Mix Alpha to smartfon przeznaczony jedynie na rynek chiński, i mało kto zdecyduje się na jego zakup. Z tego co wyczytałem to Xiaomi zamierza wyprodukować jedynie 50 egzemplarzy. Według mnie smartfon trafi tylko do znaczący się recenzentów, którzy otrzymają go do testów.

Wracając do domniemanego Mi Mix 4, urządzenie o nazwie kodowej M1910F4G zostało dostrzeżone podczas otrzymywania certyfikatu EWG. Poprzedni model ze sliderem, czyli Mi Mix 3 występował pod symbolem M1810E5A. Kolejnym aspektem przemawiającym za prezentacją Mi Mix 4 jest historia. Mi Mix 3 został zaprezentowany przez Xiaomi w październiku, a kilka tygodni później trafił na rynek międzynarodowy.

Jeżeli chodzi o specyfikację to smartfon powinien otrzymać te same podzespoły co Mi 9 Pro 5G, czyli Snapdragon 855+ i łączność 5G. Dodając do tego aparat z Mi Mix Alpha byłby to najlepszy aktualnie smartfon Xiaomi.

Scroll To Top