Redmi K30 z obsługą 5G oraz aparatem do selfie w stylu Samsunga

Redmi K30 Mi 10T

Zgodnie z wczorajszymi informacjami które opublikowałem w mediach społecznościowych, Lu Weibing, czyli CEO Redmi uchylił rąbka tajemnicy o nadchodzącym Redmi K30, najtańszym flagowcu na rynku spośród wszystkich producentów.

Redmi K30 pierwsze oficjalne informacje od CEO

Prezentacja flagowego modelu Redmi przewidziana jest na rok 2020, lecz dyrektor generalny Lu Weibing już zaczyna promować smartfon w social mediach, a dokładnie na chińskim portalu społecznościowym Weibo. W ciągu nadchodzącym tygodni na pewno będzie wysyp informacji o nowym modelu. Lu Weibing jest znany ze swojej aktywności w social mediach.

Redmi K30 Lu Weibing

Będzie to pierwszy smartfon submarki Xiaomi wyposażony w obsługę sieci 5G. Do wpisu Lu Weibing dołączył dwie grafiki: pierwsza potwierdza kompatybilność z sieciami 5G, a druga zdradza podwójny aparat do selfie. Jak widać Redmi bardzo mocno inspirowało się Samsungiem Galaxy S10.

Kiedy zadebiutuje Redmi K30?

Według mnie najbardziej prawdopodobne są dwa terminy: maj 2020 lub bardziej optymistyczny dla fanów, luty 2020. Dlaczego maj? Cofnijmy się o kilka miesięcy, poprzedni model Redmi K20 zadebiutował właśnie pod koniec maja 2019 roku.

A dlaczego luty? Jest to miesiąc w który Samsung prezentuje swój flagowy model, a premiera topowego smartfona Redmi w znacznie niższej cenie mogłaby mocno namierzasz i odebrać nagłówki w prasie. Są fajni Redmi? Kto planuje zakup Redmi K30?

Scroll To Top