Now Reading
Najnowsze doniesienia o Redmi Note 7 Pro
Najnowsze doniesienia o Redmi Note 7 Pro

Jeszcze pierwszy smartfon nowej marki Redmi nie wszedł dobrze do sprzedaży, a już w sieci pojawią się informacje o mocniejsze wersji Redmi Note 7 Pro. Jaki będzie miał procesor? Czy warto poczekać na mocniejszego brata Redmi Note 7?

Najnowsze doniesienia o Redmi Note 7 Pro

Najnowsze doniesienia o Redmi Note 7 Pro

Marka Redmi ma jeden cel, oferować smartfony które mają zrewolucjonizować rynek biorąc pod uwagę stosunek jakości jaką oferuje smartfon do ceny. Najsłabszy wariant Redmi Note 7 kosztuje na terenie Chin +-$150, jest to rewelacyjna cena biorąc pod uwagę wydajność. W teście benchmarkowym AnTuTu osiąga 144 tysiące punktów, za taką cenę super wynik. Pierwsza pula sprzedaży internetowej Note 7 trwała tylko 8 minut i smartfon został wyprzedany.

W chińskiej sieci społecznościowej Weibo Xiaomi potwierdziło, że pracują nad mocniejszą wersją siódemki. Redmi Note 7 Pro ma trafić do sprzedaży na terenie Chin już w lutym. Wedle plotek które krążą w sieci, mocniejszy wariant będzie pierwszym smartfonem z nowy procesorem od Qualcomm, Snapdragonem 675. Ważna zmiana będzie również w kwestii aparatu. Mocniejszy brat ma mieć aparat z „prawdziwym obiektywem 48 Mpx” od Sony, model IMX 586.

Najtańsza wersja Redmi Note 7 3/32GB została wyceniona na  $147, ile będzie trzeba zapłacić za mocniejszy wariant? Wedle przecieków cena wersji Pro ma zaczynać się od $170. Zawsze kupował smartfony z najwyższej półki Mi 5, 6 ; Mi Mix 2, 3. Teraz mam ochotę sprawdzić jak radzi sobie słabszy smartfon, kusi mnie design.