Apple Pay już działa z kartami Revolut!

Po wielu miesiącach oczekiwania, w końcu ruszyło! Od wczoraj karty Revolut można dodać do Apple Pay. Już nie trzeba nosić przy sobie karty, wystarczy iPhone lub Apple Watch.

Dodać można zarówno karty fizyczne jak i wirtualne. Karta którą dodamy do aplikacji na smartfonie będzie wyglądała tak samo jak ta fizyczna, dlatego u mnie widnieje Revolut Metal. Przy okazji dziękuje osobom które założyły konto z mojego linku i dzięki nim otrzymałem za darmo metalową kartę.

Od czasu mojego pierwszego wpisu o Revolut minęło kilka tygodni, więc podzielę się informację z których funkcji korzystam najczęściej. Przez ostatnie tygodnie najczęściej śledzę statystyki swoich wydatków oraz dzielę rachunki.

Dzielenie rachunków w Revolut


W pracy często zamawiamy wspólnie jedzenie i potem pojawia się problem bo „ktoś nie ma wydać”. Z aplikacją i kartą Revolut całość jest zdecydowanie prostsza. Płacę kartą, płatność pojawia się w aplikacji Revolut a potem wybieram opcję „podziel rachunek”.

Ustawiam ile kosztuje zamówienie poszczególnej osoby i wysyłam prośbę o zapłatę. Teraz wystarczy, że druga osoba zaakceptuje w aplikacji prośbę, gdy to uczyni w ciągu kilku sekund żądana kwota trafi na moje konto.

Link do rejestracji i 20 zł w kieszeni https://www.revolut.com/pl-PL/referral/michalff7!G10D21

Scroll To Top