Now Reading
Bieżnia Kingsmith K12 jest podobna do WalkingPad lecz oferuje prędkość 12km/h!

Od kilku miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem bieżni chodzonej WalkingPad, oferuje ona maksymalną prędkość 6 km/h. Dlatego idealnie nadaje się do szybkiego marszu i grania na konsoli. Da się na niej również wolno truchtać i osiągam wtedy tętno na poziomie 120 uderzeń na minutę, do treningu aerobowego idealnie. W ostatnim czasie nie mam jednak tyle czasu aby długo chodzić i wolałbym wykonywać trening HIIT, aby szybciej zamknąć kółka w Apple Watchu. Niestety WalkingPad nie oferuje mi takiej możliwości, dlatego ucieszyła mnie dzisiejsza nowość na Youpin. Kingsmith K12 jest podobnej konstrukcji co WalkingPad lecz oferuje dwa razy większą prędkość – 12 km/h.

Bieżnia Kingsmith K12

Bieżnia Kingsmith K12 została stworzona przez firmę Xiaojin które sprzedaję już na platformie Youpin hantle.

Nowa bieżnia potrzebuje jednak więcej miejsca gdy nie ćwiczymy, nie da się jej złożyć na pół jak WalkingPada i wsunąć pod łóżko. Pozostaje opcja ustawienia pionowo. Druga różnica konstrukcyjna to podnoszony do góry uchwyt na którym można oprzeć smartfon lub chwycić się podczas biegu, raczej nie korzystałbym z niego.

Bieżnia Kingsmith K12

Kingsmith K12 posiada płynną regulację prędkości od 0,8 do 12 km/h. Tempo regulować można na dwa sposoby: za pomocą pilota lub systemu który automatycznie wykrywa kroki. Jeżeli chodzimy z przodu to przyspiesza a jak z tyłu to zwalnia. Wymiary taśmy to 480 mm szerokości i 1210 mm długości, całość waży 33 kg. Nowa bieżnia nie łączy się z aplikacją Mi Homa to jak WalkingPad, konieczne jest pobranie aplikacji KS + aby śledzić historię swojej aktywności.

See Also

Bieżnia Kingsmith K12 została wyceniona na rynku chińskim na 1999 juanów, $300. Mam nadzieję, że niedługo sklepy będą oferowały wysyłkę do Europy. Gdy tylko się pojawi to zamawiam.

Scroll To Top