Now Reading
Bloomberg: iPhone 9 wchodzi do produkcji w lutym, premiera w marcu

Bloomberg: iPhone 9 wchodzi do produkcji w lutym, premiera w marcu

Bloomberg opublikował właśnie raport informujący nas o możliwych terminach odnośnie nadchodzącego iPhone’a 9. Produkcja ma się rozpocząć już w lutym. Ma to być „tani” iPhone i jest duchowym następcą iPhone’a SE (zwany jest też jako iPhone SE 2).

Z raportu dowiadujemy się, że Apple przygotowuje się do oficjalnej premiery nowego smartfona „już w marcu”, a za produkcję odpowiedzialne mają być firmy Foxconn, Pegatron, oraz Winstron.

Bloomberg potwierdza także poprzednie plotki i przecieki, które mówią o tym czego możemy się spodziewać w kwestii specyfikacji oraz funkcji iPhone’a 9. Smartfon dostanie Touch ID wbudowane w przycisk Początek, procesor A13 Bionic znany z iPhone’a 11 oraz ogólny design taki jak w iPhone’ie 8. Ekran 4,7″ z pewnością zagości w nowym urządzeniu. Aparat będzie prawdopodobnie pojedynczy.

Cena nowego urządzenia ma wynosić 399 dolarów za wariant z 64GB pamięci. Obecnie iPhone 8 kosztuje od 449$ (64GB), w Polsce 2349zł. Nowy smartfon Apple odniesie w naszym kraju sukces jeśli będzie kosztował poniżej 2000zł. Osobiście przewiduję cenę 1999zł lub 2099zł. Z pewnością będzie to model lubiany przez operatorów komórkowych, bo będą mogli go oferować w niskich ratach swoim abonentom.

2 komentarze

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Scroll To Top