Geometry Smart Fish Tank to nowe, inteligentne akwarium które Xiaomi dodało na Youpin

Xiaomi dodało na platformę sprzedażową Youpin nowe akwarium o nazwie Geometry Smart Fish Tank. Jest to smart akwarium, grzałką oraz innymi funkcjami możemy zarządzać z poziomu aplikacji na smartfonie.

Akwarium dostępne jest w dwóch rozmiarach, które i tak są małe: mniejszy wariant ma 15 litrów pojemności, a większy tylko 30 litrów. W zestawie otrzymujemy dwu-funkcyjną pompę. Pierwsza funkcja to napowietrzanie, druga funkcja to wypompowanie wody gdy konieczna będzie wymiana. Co więcej akwarium Geometry Smart Fish Tank powiadomi Cię gdy woda będzie zbyt brudna, posiada wbudowany czujnik TDS.

Kolejnym obowiązkowym elementem jest grzałka. W produkcie Geometry Smart Fish Tank temperaturę można regulować w zakresie od 18 do 32 stopni Celsjusza przy użyciu aplikacji na smartfonie. Akwarium posiada oświetlenie LED RGB, barwę światła również można regulować za pomocą aplikacji.

Najciekawsza smart funkcja to automatyczny dozownik karmy. Akwarium może „wypluwać” karmę o ustalonych porach lub możemy robić to zdalnie, sięgając po telefon. Pojemnik jest w staniem pomieścić prowiantu dla rybek na siedmiodniowy wyjazd domowników.

Akwarium Geometry Smart Fish Tank zostało wycenione w Chinach na 499 juanów, $71 za mniejszy model i 699 juanów, $100 za model o pojemności 30 litrów. Produkt aktualnie znajduje się w kampanii crowdfundingowej. Przez dwa dni trwania zbiórki zebrał 630% potrzebnej kwoty. Wysyłka do pierwszy osób rozpocznie się dopiero po nowym roku, dokładnie 11 stycznia 2020.

Scroll To Top