Inncap Clean – najtańsza szczoteczka elektryczna w ofercie Xiaomi Youpin

Inncap Clean xiaomi youpin2

W ofercie Xiaomi Youpin pojawiły się nowe szczoteczki elektryczne marki Inncap. Specjalnie użyłem liczby mnogiej ponieważ w zestawie sprzedawane są trzy sztuki i taki pakiet kosztuje tylko 89,9 juanów, $13. Nowy produkt znajduje się aktualnie w kampanii crowndfundingowej i przez cztery dni zdołał zebrać 187% wymaganej kwoty, do końca zbiórki jeszcze 10 dni.

Produkt Inncap wykorzystuje energię dźwiękową i wibracje o wysokiej częstotliwości. Końcówki posiadają gestę i delikatne włosie dzięki czemu mogą być używane przez osoby z wrażliwymi dziąsłami. Wbudowany akumulator pozowala na 120 minut szczotkowania. Przy założeniu, że myjemy zęby dwie minuty po dwa razy dziennie to jedno naładowanie wystarczy na 30 dni.

Szczoteczka do zębów Inncap Clean jest hermatyczna – posiada certyfikat IPX7. Szczoteczka wyposażona jest w timer który uruchamia wibrację co 30 sekund szczotkowania aby zmienić stronę, a po 2 minutach automatycznie się wyłączy.

Reklama

Zestaw trzech elektrycznych szczoteczek Inncap został wyceniony w Chinach na 89,9 juanów, $13. Za kolejne 10 juanów można kupić zestaw z dodatkowymi trzema końcówkami. Produkt pojawił się na Aliexpress, lecz oczywiście jest drożej.

Produkt Inncap to fajna propozycja na wyjazd. Jeżeli zginie lub zapomnimy zabrać to nie będzie szkoda. Przeliczając na sztukę wychodzi $4,3 za szczoteczkę – takie produkty powinny być na dworcach, lotniskach.

Jeżeli szukasz szczoteczki do codziennego użytku to bardziej poelcam Oclean Z1 – sprawdzony producent i nie będzie problemu z końcówkami za 2-3 lata.

Advertisements