Oclean Z1 – nowa szczoteczka soniczna chińskiej marki Oclean

Oclean Z1

Dzisiaj premiera nowej szczoteczki marki Oclean, nowy produkt otrzymał symbol Z1. Tym razem chiński producent zdecydował się na model bez wyświetlacza, lecz wyposażając Z1 w topowe parametry z ich najlepszego produktu, Oclean X.

Oclean Z1

Oclean Z1 posiada funkcję Blind Zones która za pomocą 6-osiowego żyroskopowego czujnika ocenia jak dokładnie szczotkujemy zęby.

Muszę przyznać, że w modelu X dobrze oddawała miejsce szczotkowań. Bolał mnie ząb, więc nie skupiałem się na obolałym miejscu, w moim przypadku była to lewa górna część szczęki. Po zakończeniu szczotkowania wyświetlacz ocenił szczotkowanie wyżej wspomnianej części na +-10%, a najlepiej jakby było 25%. W przypadku modelu Z1 aby podejrzeć jak szczotkujemy zęby konieczne będzie połączenie się z aplikacją na smartfonie.

Oclean Z1

Paramtery techniczne Oclean Z1:

  • Silnik magnetyczny 40 000 rpm,
  • Wiele trybów szczotkowania do ustawienia w aplikacji (np. wybielanie)
  • Akumulator 800mAh zapewnia 30 dni pracy na baterii
  • Ładowanie do 100% trwa dwie godziny
  • Końcówki są kompatybilne z poprzednimi modelami
Oclean Z1

W dniu premiery szczoteczki Oclean Z1, sklep Gearbest przygotował specjalny dodatek. Pierwsze 1000 osób otrzyma w prezencie uchwyt z ładowarką aby przykleić do płytek. Dla osób które zamówią pomiędzy 1001- 1300 zamówieniem przewidziana jest dodatkowa końcówka.

Scroll To Top