Oclean Air – najmniejsza i najlżejsza, idealna w podróż [rozpakowanie]

oclean air

Niedawno na rynku zadebiutowała nowa szczoteczka Oclean Air. Jaki jest slogan reklamowy producenta? „Oclean Air: najbardziej kompaktowa szczoteczka do zębów na świecie”. Produkt dotarł już do mnie, przyjrzyj się bliżej nowemu produktowi firmy Oclean.

Oclean Air – najmniejsza i najlżejsza

Nowa wersja Air, zapakowana jest tak samo jak poprzednia którą używam na codzień, czyli model Oclean SE. Biały, podłużny i elegancki karton składający się z dwóch części.

Oclean Air - najmniejsza i najlżejsza

Oclean Air - najmniejszą i najlżejsza

Oclean Air - najmniejszą i najlżejsza

Wewnątrz pudełka znajduje się szczoteczka soniczna Oclean Air, stacja dokująca do ładowania i papierologia w języku chińskim oraz angielskim.

Oclean Air - najmniejszą i najlżejsza

Oclean Air - najmniejszą i najlżejsza

Nowa szczoteczka Oclean Air prezentuje się prawie tak samo jak więksi bracia. Taki sam przycisk, taka sama stacja dokująca która pasuje do innych modeli. Główka szczoteczki również pasuje od starszy, większych braci. Jeżeli zrobiłeś zapas będziesz mógł wykorzystać. Została minimalnie zmniejszona i znacząco odjęto wagę. Oclean SE waży 155g, a model Air tylko 91g, czuć bardzo jak chwyci się oba modele w dłonie.

Spadek wagi odbył się kosztem baterii. Nowy model posiada akumulator o pojemności 800 mAh, wystarczy na 30 dni pracy. Produkt jest dedykowany dla osób często podróżujących dlatego sądzę, że docenią lżejszą wagę kosztem krótszej pracy na baterii. Jeżeli zabraknie  mocy to ładowanie do pełna trwa dwie godziny, model SE potrzebuje na to aż sześciu godzin.

Reklama

Oclean Air - najmniejszą i najlżejsza

Oclean Air - najmniejszą i najlżejsza

Oclean Air - najmniejszą i najlżejsza

Oclean Air - najmniejszą i najlżejsza
Oclean SE obok Oclean Air

over-pressing sensor Oclean air

Czujnik nacisku, nowa funkcja

Do modelu Air została wprowadzona nowa funkcja, której nie mają poprzednie modele. Mowa o czujniku nacisku, jednak nie bardzo wiem jak on działa na ten moment. Przyciskam mocniej i nic, zero reakcji szczoteczki.  Musze skontaktować się z producentem w tej kwestii. Pełna recenzja wkrótce, jak uzyskam odpowiedz od supportu.

Szczoteczka Air tak samo jak poprzednie wersje również łączy się z aplikacją Oclean, dostępna jest na system iOS i Android. W aplikacji można wybrać gotowy program szczotkowania lub stworzyć własny w sześciu krokach.

oclean air

oclean air

Czy warto zainteresować się Oclean Air?

Tak, jeżeli szukasz jak najbardziej kompaktowej szczoteczki. Dużo osób używa Soocas X3, jeżeli ją masz lub planujesz zakup to zdecydowanie lepszym wyborem będzie produkt Oclean. Jest w każdym aspekcie lepszy, patrząc na parametry techniczne i moje doświadczenie. Po paru tygodniach w X3 przestał działać przycisk i szczoteczka stała się bezużyteczna.

szczoteczki soniczne porownanie
Tabela porównująca parametry techniczne

Gdzie kupić?

Oclean Air niedługo będzie dostępny w sklepie Gearbest,  z tej okazji sklep przygotuje specjalne promocje, stay tuned.

 

Advertisements