iPhone SE (2020) – pierwsze testy dostępne są już w sieci

iPhone se

iPhone SE z 2016 roku był bardzo udanym modelem, który pokochały miliony osób. Główne jego zalety to przyzwoity aparat i bardzo dobra wydajność dzięki procesorowi A9. Dziś już wygląda to nieco inaczej, chociaż to ciągle godny uwagi mały telefon. Nie tak mały jest nowy iPhone SE (2020), za to z dobrym aparatem i piekielnie wydajny.

Przypomnę nieco o nowym urządzeniu. iPhone SE (2020) posiada procesor A13 Bionic, 12 Mpx szerokokątny aparat główny znany z iPhone’a 8 i także z niego przedni aparat o rozdzielczości 7 Mpx. Te informacje chyba najbardziej ciekawią osoby, które chcą zakupić ten telefon. Poniżej możecie zapoznać się z recenzjami wideo i według mnie nowy SE kręci bardzo fajne klipy, dobrej jakości.

Co jeszcze posiada iPhone SE (2020)? Czytnik linii papilarnych Touch ID (drugiej generacji), bateria identyczna co w modelu 8, wodoszczelność do 30 minut na głębokości 1 metra. A wyświetlacz? Ten także się nie zmienił, to 4,7″ panel LCD również z poprzednika, czyli ósemki. Dodatkowym ulepszeniem jest dodanie WiFi 6 oraz gigabajtowego modemu LTE. Z pewnością będzie to wydajny smartfon na lata i można oczekiwać przynajmniej pięciu lat wsparcia aktualizacjami systemu, czyli mniej więcej do iOS 18.

Zapoznajcie się z recenzjami wideo w języku angielskim, nowy iPhone SE jest dość szczegółowo omówiony i materiały te powinny wam pomóc w podjęciu decyzji zakupowej.

Jeśli ktoś jednak woli poczytać trochę to polecam wpis Johna Grubera, można naprawdę sporo się dowiedzieć o nowym smartfonie. Wpis znajdziecie tutaj.

Scroll To Top