iPhone 13 bez wcięcia i z USB-C? Nie, to czysty fejk

iPhone 13 bez wcięcia i z USB-C? Nie, to czysty fejk

Apple nie wydało jeszcze nowego iPhone’a 12 a już pojawiają się pierwsze przecieki i domysły o jego następcy, przyszłorocznym iPhone 13, a raczej 12s. Tylko co z tego, skoro informacje te są nieprawdziwe.

Japońska strona Mac Otakara jest w posiadaniu drukowanego mockupu, który rzekomo ma być iPhone’em 13. Okauje się, że to niestety nie prawda. Po publikacji tego wpisu wielu leakerów, którzy posiadają wiarygodne źródła w Apple, zaprzeczyło, że jest to nadchodzące urządzenie.

Przypomnijmy, że w tegorocznych modelach notch ma być mniejszy, a pokazany prototyp nie ma go wcale. Niestety nie będzie to prawdą, gdy urządzenie już się zmaterializuje, może za czasów Jobsa tak by było. iPhone 12s, czyli następca tegorocznych modeli, będzie dalej posiadał notcha. Mało tego, japoński serwis mówi o zastąpieniu portu Lightning portem USB-C. To także jest fejk, ponieważ Apple prędzej przejdzie na całkowicie bezportowe urządzenia.

Nie powinniśmy zatem nie zbytnio emocjonować. Z drugiej strony tył urządzenia może zawierać podobny układ aparatów, w kształcie znaku +. W środku znalazłby się np. LiDAR, a cztery pozostałe oczka to aparaty. Lampa LED w którymś z rogów, także mikrofon. Czas pokaże.

Scroll To Top