Etui Baseus pozwala ładować słuchawki Apple AirPods pierwszej generacji bezprzewodowo

AirPods Baseus

Czy Ty też, tak samo jak ja zatrzymałeś się na odświeżaniu posiadanych produktów Apple na iPhonie X i słuchawkach AirPods pierwszej generacji? Dla mnie dwie generacje iPhone które zostały zaprezentowane nie wnoszą zbyt wiele, dlatego zdecydowałem się zostać z iksem. Tak samo jest ze słuchawkami AirPods, fakt jest to genialny produkt, ale moje jedynki wciąż działają bardzo dobrze. Z wymianą na nowszy model wstrzymam się do czasu aż otrzymają funkcję redukcji szumów. Nowe etui z ładowaniem bezprzewodowym jest praktyczne, lecz nie warte swojej ceny gdy posiadamy starszy model. Znalazłem innym, znacznie tańszy sposób aby AirPods pierwszy generacji ładować bezprzewodowo, wystarczy Baseus Wireless Charger for AirPods. Koszt? +- 50 PLN!

Produkt Baseus to sylikonowe etui zawierające panel do ładowania bezprzewodowego na plecach z podłączoną do niego wtyczką Lightning. Słuchawki AirPods wkładamy do etui Baseus i wciskamy wtyczkę, podobnie jakbyśmy chcieli naładować słuchawki. Teraz wystarczy położyć produkt Baseus na ładowarce indukcyjnej i gotowe, oryginalne etui słuchawek AirPods bez wsparcia ładowania bezprzewodowego, ładują się bezprzewodowo. Nie ma potrzeby kupować bezprzewodowego etui za które Apple życzy sobie 389 PLN!

Baseus Airpods

Etui Baseus nie tylko naładuje stare AirPodsy bezprzewodowe, lecz zapewni również ochronę przed zniszczeniem, porysowaniem oryginalnego etui. Muszę jednak wspomnieć jeszcze o wadach, nie jest to produkt idealny. Pierwsza to grubość, jeżeli nosisz słuchawki w spodniach to po włożeniu w etui od Baseus możesz odczuwać dyskomfort. Dla osób które noszą słuchawki w plecaku sylikonowe etui zapewni dodatkową ochronę.

Reklama

Jest jeszcze jeden minus. Gdy wyciągałem słuchawki AirPods z fabrycznego etui, to po delikatnym podniesieniu klapki, automatycznie otwierała się do końca. Po założeniu etui Baseus, podczas próby otwarcia klapka zostanie w takiej pozycji jak na poniższym zdjęciu. W celu pełnego otwarcia, a tym samym wyciągnięcia słuchawek należy przyciskać klapkę palcem.

Baseus Airpods case -9

Jeżeli chcesz ładować AirPodsy bezprzewodowo, a nie zamierzasz wydawać prawie 400 PLN to etui Baseus będzie dobrą i znacznie tańszą alternatywą. Ja kupiłem etui w oficjalny sklepie w serwisie Aliexpress.. i okazało się, że przepłaciłem bo na Allegro jest 10 PLN taniej i znacznie szybciej dotrze przesyłka.

Advertisements