Jest już globalne oprogramowanie do Xiaomi Router AX3600!

xiaomi ax3600

Xiaomi Router AX3600 to najlepszy router w ofercie Xiaomi, posiada 7 anten i wspiera najnowszy standard Wi-Fi 6. Do routera można podłączyć aż 248 urządzeń za pośrednictwem sieci 2,4 GHz (większy zasięg + wolny transfer) lub 5 GHz (mniejszy zasięg + znacznie szybszy transfer + mniej zakłóceń). Można również utworzyć jedną sieci, która będzie automatycznie przełączana pomiędzy 2,4 GHz->5GHz.

Poniżej wynik jaki wykręciłem iPhone 11 Pro na Wi-Fi 6, jest moc!

Używam AX3600 już kilka ładnych tygodni, jest piekielnie szybki. NIestety dotychczas interfejs www, był w języku chińskim – na szczęście doczekaliśmy się globalnego oprogramowania (jest język angielski). Jeżeli tak jak ja, kupiłeś chińską wersje to wystarczy, że ręcznie wgrasz to oprogramowanie. Po kilku minutach router uruchomi się ponownie i opcjach będzie do wyboru język angielski. U mnie instalacja globalnej wersji oprogramowania przebiegła bezproblemowo, polecam wgrać. Dodam jeszcze, że routerem można zarządzać poprzez aplikację na smartfonie – Mi WiFi. Interfejs również jest w języku angielskim.

Gdzie kupić router Xiaomi AX3600? Są dwie opcję, tańsza i droższa

Droższa to Allegro, urządzenie kosztuje 500 złotych. Jeżeli chcesz zaoszczędzić ponad 130 PLN, to zamów router w Chinach. Z okazji 11.11, w sklepie Banggood jest promocja i Mi Router AX3600 kosztuje 363 PLN – należy wykorzystać kod rabatowy BGN1111HK. Wysyłka za darmo z Hong Kongu.

Advertisements