Xiaomi dodało do oferty Mi Home kamerę IP która wygląda jak Minionek

xiaomi xiaobai camera

Zastanawiasz się nad zakupem kamerki IP do pokoju dziecka? Xiaomi zaprezentowało nowy model kamery domowej, która wygląda niczym kultowy Minionek. Nowa kamera marki Xiaobai jest kompatybilna z aplikacją Mi Home od Xiaomi i można tworzyć automatyzację z innymi urządzeniami z ekosystemu Xiaomi Smart Home.

Kamera w kształcie Minionka ma wymiary 112 x 76 x 76 mm i waży 211 g. Górna część jest obrotowa w poziomie o 360 stopni i w pionie o 105 stopni. Wbudowane gniazdo na kartę pamięci obsługuje karty microSD o maksymalnej pojemności do 256 GB.

Produkt Xiaobai rejestruje nagrania wideo o rozdzielczości 2304 x 1296 pikseli i oferuje kąt widzenia 110 stopni. Wbudowane diody podczerwieni zapewniają dobrą widoczność w ciemności, jednak jeżeli nie chcesz, aby diody świeciły w nocy to zawsze można je wyłączyć w aplikacji Mi Home.

Reklama

Sztuczna inteligencja odpowiada za rozpoznawanie ruchu człowieka oraz zwierząt. Do zarządzania kamerą i podglądu nagrań służy aplikacji Mi Home.

Kamera Xiaobai w kształcie Minionka została wyceniona w Chinach na 299 juanów, $40 i jest już dostępna w sklepie Banggood.

Advertisements