Now Reading
Kolejny fotel dla graczy na Youpin, tym razem marki AutoFull

Poza elektryczną miotłą na platformę Youpin został dodany dzisiaj jeszcze nowy fotel dla graczy marki AutoFull. Jest to drugi produkt AutoFull na platformie sprzedażowej Youpin, pierwszym był również fotel dla miłośników wirtualnej rozrywki.

Fotel dla graczy Autofull

Producent chwali się, że fotel produkowany jest w konstrukcji 4D, posiada dwie niezależne części: odcinek lędźwiowy i zagłówek. Fotel został pokryty prawdziwą skórą, jest to skóra z krowy pierwszej jakości. Przynajmniej teraz już wiem skąd taka wysoka cena w porównaniu z poprzednim modelem.

W celu zapewniania komfortu wewnętrze wypełnione zostało bawełną, aby wygodnie spędzić kilka godzin przed ekranem. Fotel posiada nachylenie oparcia w zakresie od 90 do 150 stopni. Rama została wykonana ze stali, tak samo jak pręt pneumatyczny służącym do regulacji wysokości. Producent deklaruje, że mechanizm przetrwa ponad 100 000 regulacji. Nośność fotela AutoFull to 1136kg, a sama konstrukcja waży 29 kg.

See Also
Youpin Vacuum

Fotel dla graczy Autofull

Nowy fotel dla graczy od AutoFull nie należy do tanich. W Chinach został wyceniony na 2799 yuanów, $415. Jest to cena za wysoką jakość użytych materiałów. Marka Autofull sprzedaje swoje produkty na Amazon.com, jest również jeden dostępny model na Amazon.de. Dlatego jest duża szansa, że nowy fotel trafi do Europy.

Fotel dla graczy Autofull
Scroll To Top