W Xiaomi Youpin pojawił się przenośny wentylator bezłopatkowy za $10

wentylator bezlopatkowy

Upały coraz bliżej, dlatego warto pomyśleć o wentylatorze które chociaż na chwile zapewni przyjemny powiew powietrza. Do oferty sklepu Xiaomi Youpin został dodany przenośny wentylator bezłopatkowy, którego ogromnym atutem jest cena – kosztuje tylko $6.

Urządzenie zostało stworzone przez markę Hangzhou Zhijie Hongyuan Technology Co., Ltd i posiada design w stylu Xiaomi – minimalistyczny wygląd oraz biała obudowa. Dokładne wymiary urządzenia to 57,5 x 69 x 195,5 mm i zostało wykonane z tworzywa ABS. Wewnątrz wentylatora znajduje się akumulator o pojemności 2000 mAh, który może pracować nawet przez 10 godzin. Do ładowania służy port USB typu C.

Reklama
wentylator bezłopatkowy xiaomi youpin

Urządzenia posiada 7-skrzydłowy wirnik u dołu, który wytwarza strumień powietrza i wypycha go do góry, następnie odpowiednia konstrukcją kieruje strumień na twarz. Wentylator jest w stanie wygenerować wiatr o prędkości do 7,52 m/s. W rączce znajduje się przycisk do wybory mocy nawiewu, dostępne są trzy poziomy.

Przenośny wentylator bezłopatkowy został wyceniony w Chinach na 69 juanów, $10. Aktualnie znajduje się w kampanii crowdfundingowej i radzi sobie doskonale. W ciągu paru godzin zebrał 295% potrzebnej kwoty, do końca zbiórki pozostało jeszcze 13 dni. W trakcie trwania kampanii cena wentylator to 39 juanów, czyli jedyne $6. Wysyłka do pierwszych osób rozpocznie się 3 lipca 2020.

Advertisements