Now Reading
Miotła elektryczna razem z mopem, to hit na platformie Youpin

Na platformę sprzedażową Xiaomi o nazwie Youpin dodana został elektryczna miotła z funkcją mopa. Produkt należy do marki Yijie, a został stworzony przez Jiaxing Yijie Smart Home Co., Ltd. Xiaomi w tej współpracy odpowiada tylko za marketing i robi to doskonale. W ciągu kilku godzin nowy produkt zdobył w kampanii crowdfundingowej 364% potrzebnej kwoty, a do końca zbiórki pozostało jeszcze 13 dni.

Miotła elektryczna razem z mopem zdobyła 364% potrzebnej kwoty w kilka godzin!


Produkt Yijia został wykonany z tworzywa ABS. Jego rozmiary to 270 mm x 170 mm i waży zaledwie 1 kg. Silnik obracający szczotkami (1300 obrotów na minutę) zasilany jest przez akumulator o pojemności 2000 mAh. Załadowanie odbywa się przez gniazdo USB typu C i trwa do 3 godzin. Naładowany akumulator wystarczy na dwie godziny sprzątania.

Aby włączyć urządzenie należy nacisnąć na dole, najwygodniej zrobić to nogą. Pojemność pojemnika na brud wynosi 350 ml, łatwo można opróżnić naciskając nad koszem przycisk z tyłu obudowy który zwolni klapkę. W zestawie znajduje się 30 ścierek na rzepę do mycia, które należy przyczepić do spodu.

Miotła elektryczna razem z mopem

Miotła elektryczna razem z mopem została wyceniona w Chinach na 99 juanów, $15. Wysyłka do pierwszych klientów rozpocznie się 6 czerwca 2019 roku.

Scroll To Top