Ninebot GoKart Pro Lamborghini — Lambo w cenie iPhone

gokart xiaomi lamborghini

Podczas konferencji z okazji 10-lecia Xiaomi zaprezentowało cztery nowe produkty, o dwóch z nich wiedzieliśmy praktycznie wszystko, mowa o Mi 10 Ultra oraz Redmi K30 Ultra. Mi TV Lux okazał się sporym zaskoczeniem, do sieci nie trafiły przecieki o całkowicie przezroczystym ekranie. Jest jeszcze jeden produkt, produkt który Xiaomi dobrze ukryło przed konferencją, mianowicie elektryczny gokart — Ninebot GoKart Pro Lamborghini. Jest to wisienka na torcie, kultowe już „One More Thing”.

Klasyczny Ninebot GoKard Pro został zaprezentowany kilka tygodni wcześniej, lecz tym razem mamy do czynienia z edycją specjalną „by Lamborghini” — a to jedno słowo już powodu, że zdecydowana większość chciałaby sprawdzić to dzieło.

Lei Jun, CEO Xiaomi poinformował, że gokart został stworzony we współpracy z zawodowymi kierowcami. Posiada napęd na tylne koła, a stosunek masy to 40:60 — oczywiście większy ciężar z tyłu. Pojazd zasilany jest przez akumulator o 432 Wh, który pozwoli na przejechanie 62 okrążeń na torze o długości 400 metrów.

Ninebot GoKart Pro Lamborghini posiada cztery tryby jazdy:

Reklama

bezpieczny — do 8 km/h
dla początkujących — do 18 km/h
sportowy — do 18 km/h
ekstremalny — do 40 km/h

Żeby nie było zbyt kolorowo, jest jeden minus — „Engine sound profile emulation system”. Nie lubię sztucznych dzięków, mam nadzieję jednak, że nie udaje prawdziwego auta.

Jest to najtańsze Lamborghini, jakie możesz kupić i kosztuje tyle, co iPhone. Ninebot GoKart Pro Lamborghini został wyceniony w Chinach na 9999 juanów, $1440, w sprzedaży od 16 sierpnia.

Advertisements