Ninebot No. 9 Kart Pro – jeździłbym!

Ninebot No. 9 Kart Pro xiaomi youpin 1

Segway – właściciel marki Ninebot zaprezentował nowy elektryczny gokart. Firma pracowała nad nim przez 24 miesiące i przeprowadziła w tym czasie jazdy testowe pokonując 33 tysiące kilometrów. Proporcje rozłożenia masy Ninebot No. 9 Kart Pro to 40:60. Większy docisk na tylną oś skutkuje lepszym przyspieszeniem.

Za napędzanie kół odpowiedzialne są dwa silniki o mocy 900W, w trybie Turbo osiągają 4800W. Pojazd jest w stanie osiągnąć prędkość maksymalną 37 km/h. Wbudowany akumulator ma pojemność 432 Wh i wystarczy na pokonanie 62 okrążeń na 400-metrowy torze. Ładowanie od 0 do 100% trwa 4 godziny.

Za pomocą aplikacji Ninebot można wybrać różne tryby jazdy, dostępne są cztery opcje: dla początkujących, normalny, sportowy i torowy. W trybie dla początkujących gokart rozpędza się do 8 km/h, kolejny tryby to 18 km/h, 28 km/h i w trybie torowym 37 km/h.

Nie tylko zwykle auta wykorzystują głośniki do generowania sportowych dźwięków silnika. Gokart od Ninebot również posiada wbudowane głośniki które zmieniają elektrycznego cichacza w sportową bestię. Ewentualnie zamiast dźwięków silnika można odtworzyć ulubioną muzykę ze smartfona za pośrednictwem Bluetooth.

Ninebot No. 9 Kart Pro dostępny jest w Chinach za 8998 juanów, $1270. No jeździłbym!

Scroll To Top