Powerbank do awaryjnego uruchomienia samochodu od 70mai

W ekosystemie Xiaomi są już powerbanki do ładowania smartfonów, laptopów oraz innych „małych gadżetów”. Firma 70mai zaprezentowała nowe cudo, uniwersalny bank mocy o pojemności 11 000 mAh za pomocą którego nie tylko naładujesz smatfon, lecz w awaryjnej sytuacji odpalisz samochód.

70mai deklaruje, że produkt jest kompatybilny z silnikami benzynowymi o pojemności do 4.0L oraz silnikami diesla o pojemności do 2.0L. Niby do 4.0L, a Polak odpalił V8 4.2L, jest moc! Prąd rozruchowy to 250A, a prąd szczytowy wynosi 600A.

Powerbank bez problemu poradzi sobie z polską zimą. Działa poprawnie w temperaturze od -20 do 55 stopni Celsjusza. Do ładowania małych gadżetów należy skorzystać z portu USB A który oferuje napięcie 5V i prąd 2.4A.

Poza funkcją ładowania urządzeń powerbank 70mai posiada również diodę LED z trzema trybami pracy. Normalne światło, stroboskop oraz sygnał SOS. Urządzenie naładowane do 100% będzie nadawało sygnał alarmowy SOS przez 48 godzin.

Awaryjny powerbank do uruchomienia samochodu od 70mai dostępny jest na Aliexpress z wysyłką z polskiego magazynu. Urządzenie dotrze w parę dni, w sam raz przed zimą. W polskim magazynie pozostało 8 sztuk.

Zestaw składa się z: powerbanku, przewodów rozruchowych, etui oraz przewodu do ładowania.

Komentarze jak najbardziej pozytywne:

Scroll To Top