Sterylizator do WC z Xiaomi Youpin – usuwa bakterie i eliminuje nieprzyjemny zapach

sterylizator wc xiaomi youpin

W ofercie Xiaomi Youpin są inteligentne toalety z natryskiem, sterylizacją i innymi bajerami. Tym razem zaprezentowany został produkt który można zainstalować na „starym kibelku”, a jego zadaniem jest zabijanie bakterii oraz eliminacja nieprzyjemnego zapachu. Urządzenie produkowane jest przez firmę Wuhan Huida Electronic Technology Co., Ltd. Wuhan i eliminacja bakterii. 🙂

Urządzenie ma wymiary 100 x 60 x 32mm. Należy je przykleić za pomocą dołączonej taśmy dwustronnej 3M do klapy sedesu. Wbudowane lampa UV-C eliminuje 99,9% bakterii, a rozkładające się cząsteczki ozonu mają niwelować nieprzyjemny zapach. Urządzenie włącza się automatycznie na 5 minut gdy opuścimy deskę klozetową.

sterylizator wc xiaomi youpin

Za zasilanie odpowiada wbudowany akumulator o pojemności 3600 mAh z ładowaniem poprzez micro USB. Producent zapewnia, że ogniwo wystarczy na 45 dni przy założeniu, że będziemy mieli dwa posiedzenia na tronie dziennie.

Reklama

Sterylizator do WC został wyceniony w Chinach na 129 juanów, $18. Jest już dostępny w sklepie Gearbest. Kit z bakteriami, fajna opcja jeżeli komuś „wali z kanalizy”, o ile rzeczywiście niweluje nieprzyjemny zapach.

Poczciwy Seba, dyrektor przedszkola napisał, że pomaga – jak mu nie wierzyć.

Advertisements