Xiaomi Mi Gaming Mouse – nowość dla graczy

Xiaomi Mi Gaming Mouse

Xiaomi Mi Gaming Mouse

Xiaomi ma już w swojej ofercie laptop dla graczy i słuchawki. Parę dni temu opisywałem nową myszkę bezprzewodową dla Pani Grażynki z recepcji, dzisiaj czas na coś szybszego, dokładniejszego. Mysz dla graczy która posiada również wolniejsze oblicze.

Xiaomi Mi Gaming Mouse

Xiaomi Mi Gaming Mouse

Konstrukcja zaprojektowana specjalnie pod kątem ergonomii i wspierania szybkich akcji co jest najważniejsze w grach. Często ułamki sekund decydują czy gracz przegra czy odniesie zwycięstwo. Mysz Xiaomi Mi Gaming Mouse jest wyposażona w czujnik optyczny 7200 DPI. Zaimplementowane zostało  pięć różnych prędkości. Do wybierania odpowiedniego trybu znajdują się dwa specjalnie dedykowane przyciski. Pozwalająć na  zwiększenie lub zmniejszenie prędkości, wskaźniki umieszczone z boku mysz wskazuje aktualne DPI. Zasilana jest 32-bitowym procesorem ARM, który można zaprogramować za pomocą czterech prędkości 125/250/500/1000. Ponadto mysz obsługuje przyspieszenie 30G, prędkość śledzenia 150IPS. 

Xiaomi Mi Gaming Mouse

Poza dwoma tradycyjnymi przyciskami, posiada również 6 dostępnych do zaprogramowania za pomocą aplikacji na komputerze. Mysz ma przełącznik do użytku w trybie przewodowym lub bezprzewodowym. Tryb przewodowy zapewnia  ultraszybkie przesyłanie ruchów do komputera/laptopa dzięki bardzo precyzyjnemu czujnikowi optycznemu. Tryb bezprzewodowy jest używany w sygnale 2,4Ghz. Jest wolniejszy i może powodować nieoczekiwane zdarzenia podczas rozgrywki, lecz w zupełności wystarczy do prac biurowych czy przeglądania fejsa.

Xiaomi Mi Gaming Mouse

Myszka posiada również to czego nie lubię, czyli podświetlenie LED RGB. Scroll i poziomy pasek z tyłu możemy zaprogramować na jeden z czterech kolorów. Xiaomi Mi Gaming Mouse działa zarówno pod Windowsem jak i macOS.

Xiaomi Mi Gaming Mouse kosztuje 249 juanów, $39. Dostępna jest w sklepie Gearbest.com

 

 

 

Scroll To Top