A co powiesz na podgrzewaną matę na biurko?

Podgrzewana mata na biurko5

Jeżeli jesteś profesjonalnym graczem lub profesjonalnym pracownikiem biurowym to wiesz, jak cieżko pracuje się, gdy masz zimne dłonie. Podczas pisania na klawiaturze lub szybkiego klikania myszką czuć dyskomfort, ruchy są zdecydowanie wolniejsze. Jeżeli temperatura w biurze jest zbyt niska, to Xiaomi ma dwa rozwiązania: biurkowy grzejnik lub nowość w ofercie Xiaomi Youpin: podgrzewana podkładka na biurko.

Podkładka została stworzona przez firmę Shoting. Wymiary maty to 800 mm x 330 mm i waży 340 gram. Posiada laminowane wykończenie, więc łatwo można ją wyczyścić, gdy coś się wyleje lub sos z kebaba spadnie.

Reklama

Teraz czas na najważniejszą funkcję, czyli podgrzewanie. W lewym górnym rogu znajduje się biały przycisk. Za jego pomocą można wybrać jeden z trzech trybów pracy, każdy oznaczony jest innym kolorem i odpowiada innej temperaturze:

  • Kolor niebieski: 38ºC
  • Kolor zielony: 42ºC
  • Kolor czerwony: 48ºC

A co z zasilaniem? Podkładkę należy podłączyć „na stałe” do gniazdka 230V. Tradycyjnie, chińską wtyczkę należy uciąć i zamontować naszą. Jeżeli ktoś jest chętny, to produkt jest już dostępny u „maj friendów” na Aliexpress. Kupiłbym, gdyby był inny kolor, potrzebuje bardziej klasyczny, niestety taka „pstrokacizna” nie wchodzi w grę.

Advertisements