Now Reading
Rabaty na laptopy Xiaomi w oficjalnych sklepach

Rabaty na laptopy Xiaomi w oficjalnych sklepach

Nowe gamingowe laptopy Xiaomi

Używałem laptopa Xiaomi Air 13,3 cali, teraz czasami sięgam po Xiaomi Notebook Pro 15. Najczęściej gdy mam ochotę zagrać w Starcrafta 2. Oba komputery sprawdzają się dobrze, nie mają żadnych rażących wad, na zdecydowany plus na pewno jest jakość wykonania, metalowa obudowa. Na co dzień jestem użytkownikiem sprzętu z nadgryzionym jabłkiem i w produkcie z logiem Mi przeszkadzają mi dwie rzeczy, trochę inne działanie gładzika i brak systemu macOS. Jeżeli szukasz dobrze wykonanego sprzętu z systemem Windows, to produkty Xiaomi zdecydowanie polecam.

Rabaty na laptopy Xiaomi w oficjalnych sklepach

Duże rabaty na laptopy Xiaomi w oficjalnych sklepach

Jeżeli masz kontakt do osoby która przebywa aktualnie na terenie Chin, możesz kupić laptopa z logiem Mi w promocyjnej cenie. Niewykluczone, że sklepy oferujące import do Europy również obniżą ceny. Największa zniżka jest na najnowszy, gamingowy laptop od Xiaomi. Rabat wynosi 800 juanów, przeliczając na dolary wychodzi około $112. Za kwotę 8199 juanów, $1224 otrzymamy laptopa z procesorem Intel Core i7, pamięcią RAM 16GB i dedykowaną kartą graficzną Geforce GTX 1060. Na podstawową wersję laptopa dla graczy z i5, 8 GB pamięci RAM i kartą graficzną Geforce GTX 1050 Ti jest zniżka 700 juanów, $104 i aktualna cena wynosi 5299 juanów, $790.

Duże rabaty na laptopy Xiaomi w oficjalnych sklepach

Promocja dotyczy również mniejszego sprzęt, mianowicie Xiaomi Air 13,3. Obniżka ceny wynosi 400 juanów, $60. Za laptopa trzeba zapłacić 4999 juanów, czyli $746. Najniższy zniżka o wartości 200 juanów jest na model Xiaomi Notebook Pro 15.

Ile potrwa promocja? Nie wiadomo, kto chce niech się spieszy. Jeżeli ktoś ma kontakt do osoby w Chinach to chętnie kupię najmocniejszy gamingowy laptop, niech da znać! Jak nie to zamówię w sklepie Gearbest aby nie płacić jeszcze dodatkowo vatu przy odbiorze.

Scroll To Top