Mi Store? Teraz czekam na Mi Home / Youpin Store

Reklama

Sklepy Xiaomi o nazwie Mi Store to oficjalne sklepy Xiaomi na całym świecie. W ostatnich tygodniach rozrastają się niczym grzyby po deszczu w Ameryce Łacińskiej. W swojej ofercie posiadają smartfony, tablety, laptopy, oczyszczacze powietrza, hulajnogi lecz brakuje produktów firm trzecich jak np. odkurzacz Roborock.

Na stronie często przedstawiam produkty z platformy sprzedażowej Youpin. Są to produkty innych, często nieznanych marek w których Xiaomi widzi potencjał i postanawia je wypromować. Dotychczas produkty dało się nabyć jedynie poprzez sprzedaż online, lecz już niedługo otwarte zostaną Youpin Store których oferta będzie zdecydowanie bardziej rozbudowana.

Reklama

W sklepie będzie można kupić praktycznie wszystko do domu, można powiedzieć że będzie to IKEA w połączeniu z Media Markt. Wystarczy spojrzeć na stronę Youpin: dostępne są sofy, łóżka, lodówki, kuchenki, słuchawki, baterie prysznicowe, lampy a nawet jedzenie i alkohol.

Chiny przetrą szlaki i mam nadzieję, że szybko sklepy Youpin Store zostaną otwarte na innych kontynentach. Mi Store w Polsce zadebiutował bardzo szybko, oby tak samo było z Youpin Store.

Advertisements