Nowa, najmocniejsza lampa sufitowa Xiaomi.

Reklama

Yeelight LED Ceiling Lamp Pro

Moim zdaniem spośród całego ekosystemu Xiaomi to właśnie produkty stworzone przy współpracy z firmą Yeelight to najlepsze lampy jakie można kupić od Xiaomi. Zaczynając od jakości wykonania, przez oferowane funkcje i kończąc na sposobie montażu. Aktualnie u mnie na suficie znajduje się lampa Yeelight Jiaoyue 650 z ambilightem. Sprawdza się idealnie. Dzisiaj Xiaomi na platformie crowndfundingowej zaprezentowało kolejny produkt na sufit, tym razem kwadratową, natynkową, Yeelight LED Ceiling Lamp Pro. Oczywiście jak to w przypadku praktycznie wszystkich produktów prezentowanych, nowa lampa też już osiągnęła wymaganą kwotę. A nawet przekroczyła ją, aktualnie finansowanie wynosi 313%. Jest to zdecydowanie największa i najmocniejsza lampa sufitowa Xiaomi.

Yeelight LED Ceiling Lamp Pro

Nowy gigant ma wymiary 96 cm x 64 cm, a grubość wynosi zaledwie 1,3 cm. Xiaomi deklaruje, że będzie odpowiednia do pomieszczeń o powierzchni od 25 do 32 m2. W celu uzyskania jak najmniejszej wagi, rama została wykonana ze stopu aluminium.  Wewnątrz znajdują się diody LED łącznej mocy 90W, które oferują aż 6000 lumenów. Dla porównania moja aktualna lampa Jiaoyue 650 która dotychczas była najmocniejsza w ofercie Xiaomi, posiada 3x mniej lumenów, tylko 2000. Moc światła można dostosować do aktualnych potrzeb dzięki funkcji ściemniania. Temperaturę barwową również można wybrać według aktualnych upodobań od 2700K – 6500K.

Reklama

Yeelight LED Ceiling Lamp Pro

Yeelight LED Ceiling Lamp Pro oczywiście posiada Wi-FI i Bluetooth,  łączy się ze smartfonem i innymi urządzeniami smart home od Xiaomi. Ważną informacją związaną z  produktami Yeelight jest fakt, że współpracują również z Google Assistant i Alexa. Poza wyżej wymienionymi funkcjami kwadratowa lampa może pełnić również rolę matki urządzeń Bluetooth Low Energy.

Yeelight LED Ceiling Lamp Pro

Najmocniejsza lampa sufitowa Xiaomi została wyceniona na 799 juanów, $122. Do pierwszych klientów zostanie dostarczona już 30 lipca. Ja czekam, aż pojawi się w sklepie Gearbest. Mam nadzieję, że nie będę musiał długo czekać.najmocniejsza lampa sufitowa Xiaomi

Advertisements