Xiaomi wprowadza nowy wariant Redmi 9A, jest więcej pamięci

redmi 9a 64 GB

Na początku 2020 roku Xiaomi zaprezentowało najtańszą linię smartfonów w swojej ofercie, jest to oczywiście Redmi 9A. Na początku smartfon był sprzedawany w wariancie 2 GB pamięci RAM oraz 32 GB pamięci wewnętrznej. Następnie smartfon ewoluował i w Indiach zaprezentowany został identyczny smartfon, lecz z oznaczeniem Redmi 9i – ten model posiadał 4 GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej.

Redmi 9A 6 GB RAM

Teraz sprzedaży trafił kolejny wariant z 6 GB pamięci RAM oraz 128 GB pamięci wewnętrznej. Według mnie jest to zdecydowanie zbyt duża pojemność, jak na moc obliczeniową procesora – MediaTek Helio G25. Korzystanie z niego będzie męczarnią, przykład z życia. Kupiłem tacie taniego Redmi, teraz gdy zmienił auto, to chciałem podłączyć smartfon do samochodu i uruchomić Android Car – po włączeniu Map Google widać tylko czarny ekran, nie chcą się wczytać. Nie dajcie się nabrać na duża ilość pamięci, teraz mamy wszystko w chmurze i moim zdaniem lepiej dołożyć do procesora.

Reklama

Redmi 9A 6GB RAM + 128 GB ROM będzie kosztował w Chinach 999 juanów, równowartość 570 PLN. W Polsce będzie drożej, lecz możesz kupić w Chinach – kody rabatowe zamieszczam na deals.pokoleniesmart.pl

Advertisements