Xiaomi Air Purifier Pro H to nowy i jeszcze bardziej wydajny oczyszczacz powietrza Xiaomi

Kilka tygodni temu Xiaomi wprowadziło do sprzedaży Mi Air Purifier 3, nowy model otrzymał kilka ulepszeń m.in. dotykowy wyświetlacz OLED oraz większą wydajność. Dzisiaj Xiaomi postanowiło odświeżył model Pro, oczyszczacz powietrza dla osób które posiadają większy metraż, a nie chcą kupować dwóch oczyszczaczy.

Xiaomi Air Purifier Pro H

Xiaomi Mi Air Purifier Pro H, bo taką nazwę nosi nowy model jest minimalnie większy od swojego poprzednika. Wymiary wynoszą 310 mm x 310 mm x 738 i waży 9,6 kg. Został wykonany z tego samego tworzywa ABS co poprzednie modele. Konstrukcja również pozostała niezmieniona. Centralnie umieszczony wyświetlacz OLED przedstawia informację o jakości powietrza, stanie połączenia Wi-Fi oraz temperaturze otoczenia.

Reklama
Xiaomi Air Purifier Pro H

Zmianą dla której warto kupić mocniejszy wariant jest bardziej wydajny silnik. Nowy model umożliwia oczyszczenie powietrza w pomieszczeniu o wymiarach od 42 do 72 m2, i tym samym osiąga wydajność 600 m3. Spójrz na poniższą grafikę i zobacz jak przedstawia się wydajność poszczególnych modeli w ofercie Xiaomi.

Xiaomi Air Purifier Pro H

Xiaomi Air Purifier Pro H został wyceniony w Chinach na 1699 juanów, $237. W zestawie razem z oczyszczaczem otrzymamy filtr HEPA. Nowy model, Pro H będzie dobrym wyborem jeżeli potrzebujesz oczyszczacz do domu, jeżeli mieszkasz w bloku to warto rozważyć zakup mniejszego Mi Air Purifier 3. Dostępny jest w sklepie Banggood za +-630 PLN z kodem rabatowym (BGoczyszczacz3).

Advertisements