Jak napełniać mydło Xiaomi?

Xiaomi Mijia Automatically Touchless Foaming Dish - jak napełniać?

Xiaomi Mijia Automatically Touchless Foaming Dish - jak napełniać?

Sądziłem, że napełnianie automatycznego dozownika mydła Xiaomi jest proste i nikt nie będzie miał z tym problemu. Można oczywiście kupić oryginalne wkłady Xiaomi, jednak kosztują dużo i jest to nie opłacalne. Wczoraj trafiłem w sieci na artykuł w który osoba zaczerpnęła pomysł od wschodnich sąsiadów i używa strzykawki, w celu napełnienia płynem. Stosuje również proporcje płynu i wody, normalnie Panoramiks. Parsknąłem, można to zrobić dużo łatwiej i małym kosztem. Sposób jest banalny.

Xiaomi Automatically Touchless Foaming Dish – jak napełniać mydło Xiaomi?

napelnianie mydla xiaomi

Jest co musimy mieć to mydło w pianie, ja polecam to z Allegro. Kosztuje tylko 14,99 zł za 5L, idealnie się sprawdza. Tak samo dobrze jak oryginalne od Xiaomi.

mydło do napełnienia Xiaomi

Reklama

Gdy mamy już mydło wystarczy napełnić pojemnik. Czynność jest naprawdę prosta, banalna. Wyciągamy pojemnik na płyn, i przekręcamy górną część. W pewnym momencie plastikowy zaczepy puszczą i będzie można bez problemu wlać zakupiony płyn

[su_row][su_column size=”1/2″ center=”no” class=””]mydło xiaomi[/su_column] [su_column size=”1/2″ center=”no” class=””]mydło xiaomi[/su_column] [/su_row] [su_row][su_column size=”1/2″ center=”no” class=””]mydło xiaomi[/su_column] [su_column size=”1/2″ center=”no” class=””]mydło xiaomi[/su_column] [/su_row]

Po wlaniu mydła wystarczy nałożyć górną część i wcisnąć w napełniony pojemnik. Plastikowe zaczepy automatycznie zaskoczą i gotowe, mydło napełnione. Polski zamiennik z allegro pieni się tak samo dobrze jak oryginalne od Xiaomi, zapach konwalii mi odpowiada. Zamiast wydawać 35zł na mały pojemnik 250ml od Xiaomi, zapłacimy 15zł za duży 5L baniak.

mydło xiaomi

Samo urządzenie, mydło Xiaomi gorąco polecam. Napełniałem już 3 razy. Sprawdza się w domu idealnie. Zdecydowanie bardziej higieniczne od tradycyjnego mydła.

Xiaomi Mijia Automatically Touchless Foaming Dish  jest aktualnie w promocji w sklepie Gearbest.com

Advertisements