Yeelight Candela [rozpakowanie]

Yeelight Candela

Yeelight Candela

Dotarł do mnie nowych produkt Xiaomi, Yeelight Candela czyli jak reklamuje Chiński producent, świeczka XXI wieku. Która nie grozi pożarem domu, chociaż.. nawet dużej firmie zdaża się sprzedawać urządzenia z wybuchającymi bateriami..

Yeelight Candela produkt dla Europy

Świeczka dotarła do mnie w dość dużym pudełku, sądziłem że będzie trochę mniejsze. Umieszczenie zdjęcia urządzenia na froncie pudełka prezentuje się elegancko. Widać, że produkt przystosowany jest na rynek światowy, a nie tylko chiński. Nie ma w ogóle krzaczków na pudełku, chińskich słów.

Karton jest solidny, mimo że paczka została wysłana w zwykłej „folii kurierskiej” widać tylko delikatne zagięcia tektury w rogu. Świeczka umieszczona jest w dodatkowym, wewnętrznym kartonie. W którym znajduje się również instrukcja obsługi w języku angielskim oraz kabel do ładowania USB-microUSB.

Reklama

Yeelight Candela prezentuje się ładnie, na froncie znajduje się logo Yeelight. Wstępnie sądziłem, że obudowa jest wykonana ze szkła, jednak jest to plastik. Od spodu znaduje się przełącznik do włączania/wyłączania urządzenia oraz aktywujący moduł Bluetooth aby było można sterować, łączyć świeczki w grupy przy pomocy smartfona z zainstalowaną aplikacją Yeelight.

„Pałąg świecący”, nie wiem jak określić przypomina nowoczesny koksownik. Osoby często pytają czy też  grzeje czy tylko świeci, tylko świeci. Źródło światła wewnątrze jest ledowe i nie wydziela ciepła.

Z dalszej odległości wygląda rzeczywiście jak płomień świeczki, czy wyżej tym jest mniejszy. Moc świecenia można zmniejszać i zwiększać poprzez obrót klosza w lewo/prawo.

Yeelight Candela

Jeżeli chcesz kupić Yeelight Candela w atrakcyjnej cenie śledź promocje.

Advertisements