Amazfit Verge Lite rozpakowanie

AMazfit Verge Lite
=68.ARBOFBP3Bea5oU1WsH3C-Jb47xJKpEVTlTpfY9c1Fuod7GxUQft0g-pQyc1jIufU5k-svQglX0v0Q1HC2KXYqYwOJk3V4qqkX1zK3f1ClW_vFyFHxOyTK85Spz2JFtK34PwU2KqBTC0urHpQcUxTNd3ZbXnULyuVPW_PJQ9qt8RdmVCFyFJCcZzOiUdTXdayTggtTqR-9r4ZVA5AOpDUPlQfHyzv39aRD0QPFvNBl0Y4OR33ypkpMBMD6vV01Q10iPi61tEAWL2gmEC-929iK-oyXLuiZA7wTCvW14SML9A_XS3Lzeg8BqS_9n18Y9tsuA4pvuslp1q8WeJM2ccpMmM&__tn__=-R"]

Testowałem już piękny zegarek Amazfit Stratos 2S, wyposażony w szafirowe szkło i skórzany pasek. Zegarek potrafi rejestrować różne rodzaje aktywności fizycznej, od biegania po jazdę na rowerze, na ćwiczeniach siłowych kończąc. Amazfit 2S prezentuje się dobrze, na ręce zarówno w stroju sportowym jak i casualowym.

Teraz do testów otrzymałem Amazfit Verge Lite, jest to budżetowa odsłona zegarka Amazfit Verge. Moje pierwsze wrażenia? Trochę plastikowy.. obudowa Amazfit Verge Lite została wykonana z tworzywa sztucznego, a pasek z silikonu. Jestem fanem zegarków uniwersalnych, które nadają się nie tylko na siłownię ale również na wieczorne wyjście. Koperta Verge Lite ma 43 mm, a pasek został wykonany z sylikonu i poliwęglanu.

Gdy wyciągnąłem zegarek z pudełka to byłem sceptycznie nastawiony, lecz po włączeniu Verge Lite bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Kolorowy wyświetlacz AMOLED o przekątnej 1,3 cala jest bardzo czytelny i ostry, nie ma mowy o żadnej „pikselowej czcionce”. Obudowa wykonana z plastiku przestała mi przeszkadzać, wzrok skupiałem na treści.

Amazfit Verge Lite

Pierwszy komunikat jaki ujrzałem to konieczność sparowania z aplikacją Mi Fit, kolejny duży plus na korzyść Amazfit Verge Lite. Zdecydowanie bardziej preferuję aplikację Mi Fit, aniżeli Amazfit. Wole mieć wszystko w jednym miejscu, a z Mi Fit mam jeszcze sparowaną smart wagę i smart buty do biegania. Amazfit Verge Lite tak samo jak opaski Mi Band monitoruje również sen i to kolejna opcja którą znajdę w Mi Fit!

Smartwatch umożliwia liczenie kroków, przebyty dystans, spalone kalorie oraz rejestrowanie różnego rodzaju treningi. Na wyświetlaczu można sprawdzić prognozę pogody na najbliższe dni, ustawić minutnik i sterować multimediami.

Reklama
Amazfit Verge Lite

Amazfit Verge Lite według producenta wytrzymuje 20 dni na jednym ładowaniu i patrząc na drenaż baterii w pierwszych dniach, osiągnie taki wynik. Kolejny duży plus dla budżetowego Amazfita. Według mnie Amazfit Verge Lite to dobry sprzęt dla osób które lubią sport, mi szczególnie podobają mi się wykresy tętna podczas biegu i podsumowanie treningu.

Przy okazji zachęcam do polubienia strony i udostępniania innym! 🙂

Zegarek Amazfit to według mnie bardzo dobry kompan podczas biegania, umożliwia ustawienie alarmu gdy tętno będzie zbyt wysokie, podczas mojego powyższego biegu bardzo często wibrował abym zwolnił…

Zegarek do testu otrzymałem od serwisu Aliexpress i jest dostępny pod tym linkiem. Na stronie można pobrać kupon który obniży cenę o $5, i UWAGA, zegarek jest dostępny z magazynu w Hiszpanii. Przesyłka dotrze w ciągu kilku dni, nie będzie trzeba czekać tygodni i nie ma ryzyka vatu.

Advertisements