Now Reading
Amazfit ZenBuds – słuchawki do relaksu i monitorowania snu

Amazfit ZenBuds – słuchawki do relaksu i monitorowania snu

Amazfit ZenBuds

Podczas targów CES 2020 Huami zaprezentowało dwa modele słuchawek. Pierwszy przeznaczony jest dla osób aktywnych fizycznie, a drugi prost przeciwnie. Amazfit ZenBuds służą do relaksu, odpoczynku, pomagają zmniejszyć codzienny stres poprzez odpowiednie doznania audio.

Słuchawki Amazfit

Amazfit ZenBud sprawdzą się zarówno w biurze, jaki i sypialni. Słuchawki są dokanałowe i posiadają wyciszenie szumów, dzięki czemu „odcinają” nas od hałasu otoczenia. Słuchawki nie tylko umożliwia odtwarzanie relaksujących dźwięków które automatycznie wyłączą się gdy zaśniemy, lecz również analizuje sen. ZenBud analizuje tętno, zmianę pozycji ciała i ocenia jak spaliśmy.

Słuchawki oferują 12 godzin działania na jednym ładowaniu. Jak to wygląda w praktyce? Jeżeli co wieczór, przez 3 godziny będziemy słuchać relaksacyjnej muzyki, a rano wkładać słuchawki do etui, które pełni również rolę powerbenka to mocy wystarczy na 8 dni. Po tym czasie należy naładować ogniowo w etui ładującym.

Radzę to zrobić ponieważ słuchawki oferuję również budzenie, a chyba nie chcesz spóźnić się do pracy 9 dnia bo nie naładowałeś słuchawek i nie obudziły? W kwestii spania ze słuchawkami w uszach, …to nie wyobrażam sobie tego. Śpię na boku i słuchawka w uchu strasznie przeszkadza, wszelki nacisk jest niekomfortowy.

Amazfit do spania

Sprzedaż Amazfit ZenBud rozpocznie się w 2020 roku, lecz Huami nie podało dokładnej daty.

Amazfit ZenBuds specyfikacja techniczna

  • Waga: 1,78 g
  • Pojemność akumulatora w słuchawkach: 10 mAh
  • Czas pracy na jednym wyjęciu z etui: 12 godzin
  • 56 godzin słuchania muzyki z przerwą na ładowanie w etui
  • Sterowanie dotykowe
  • Bluetooth 5.0 BLE
View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Scroll To Top