Bezprzewodowe słuchawki Redmi AirDots 2 zaprezentowane

Redmi Airdots 2 tanie słuchawki
Reklama

Już za dwa dni rozpocznie się sprzedaż nowych bezprzewodowych słuchawek marki Redmi – mowa o modelu AirDots 2. Słuchawki wyglądają niema identycznie jak poprzednia wersja, ich waga to zaledwie 4,1 g.

Redmi AirDots 2 posiadają certyfikat hermetyczności IPX4, są odporne na kurz i pot – to samo co w Redmi AirDots S. Słuchawki komunikują się ze smartfonem za pośrednictwem Bluetooth w wersji 5.0 i jest to kluczowa zmiana w porównaniu do pierwszej generacji Redmi AirDots. Bluetooth 5.0 zapewnia większy zasięg i lepszą stabilność połączenia ze smartfonem co jest kluczowe podczas rozmów telefonicznym przez słuchawki.

Wbudowany akumulator o pojemności 40 mAh w każdej ze słuchawek wystarczy na 4 godzin odtwarzania muzyki na jednym ładowaniu. Dołączone etui które jest zarazem powerbankiem posiada ogniowo o pojemności 300 mAh, co przekłada się na możliwość trzykrotnego doładowania słuchawek umieszczając je w etui. Całkowita czas odtwarzania muzyki wynosi 12 godzin.

Reklama

Do sterowania muzyka służy fizyczny przycisk znajdujący się na zewnętrznej stronie słuchawek. Dzięki niemu można odebrać lub odrzucić połączenie telefoniczne ze sparowanego smartfonu, sterować odtwarzaną muzyką i wywołać jednego z wirtualnych asystentów: Xiao AI, Asystenta Google, Siri lub Alexa.

Redmi AirDots 2 kosztują tylko $12

Słuchawki zostały wycenione w Chinach na 79 juanów, $12. Lada dzień powinny pojawić się w chińskich sklepach oferujących wysyłkę do Europy – w niedziele dodam do wpisu.

Advertisements