Padmate Pamu Scroll – stylowe, bezprzewodowe słuchawki [rozpakowanie]

Pandmate Pamu Scroll

Rynek bezprzewodowych słuchawek jest coraz większy. Cena idzie w dół, dlatego coraz więcej osób rezygnuje z wersji przewodowych, na rzecz znacznie wygodniejszej transmisji bezprzewodowej. Są bezprzewodowe słuchawki ze zwykłym, niczym nie wyróżniającym się wyglądem, lecz są również takie które od razu wyróżniają się z tłumu. Właśnie takim produktem są nowe słuchawki Padmate Pamu Scroll!

Film z kampanii w Indiegogo

Marka Padmate to nowy gracz na polskim rynku, dodam że współpracują również z Xiaomi. Już opisałem jeden ich produkt, słuchawki PaMu Slide. Wpis o modelu Slide był jedynie notatką prasową o nowym produkcie. Dzisiejszy wpis dotyczy słuchawek Pamu Scroll które mam w ręce i podzielę się z Wami opinią o jakości wykonania.

Słuchawki Padmate Pamu Scroll posiadają stylowe etui

Pudełko Padmate Pamu Scroll otwieramy na bok, niczym prestiżowa serię Mi Mix w smartfonach Xiaomi. Etui dostępne jest w czterech kolorach: Rock’n’Roll, Glory Edition, Sakura oraz Grapgene. Ja wybrałem ostatni wariant, według mnie prezentuje się najlepiej.

Reklama

W pudełku razem ze słuchawkami znajduje się etui (powerbank), przewód do ładowania (USB A – Micro USB), instrukcja obsługi oraz nasadki o 3 różnych wielkościach.

Już wiesz skąd nazwa scroll, etui jest zawijane i prezentuje się niezwykle elegancko. Na końcu znajduje magnes aby skórzana pokrywa równo przylegała do reszty etui. Słuchawki można teoretycznie ładować przewodowo i bezprzewodowo, lecz w tym celu należy dopiąć na gniazdo microUSB specjalną nasadkę której zabrakło w moim egzemplarzu.

Padmate Pamu Scroll komunikują się ze smartfonem za pośrednictwem Bluetooth w wersji 5.0, więc powinno być szybko i stabilnie. Dam znać w kolejnym wpisie jak jest z jakością dźwięku i komfortem „noszenia”. Stay tuned!

Advertisements